شمانیوز

مشتریان منتخب که در لیست رزروی‌های فهرست ذخیره در طرح پیش‌فروش یکساله محصولات ایران‌خودرو با افرادی که تا مهلت تعیین شده، اقدام به واریز وجه خودرو نکرده‌ بودند، جایگزین شدند و تا پنجشبه این هفته مهلت واریز دارند.

گروه صنعتی  ایران خودرو  قرعه‌کشی پیش‌فروش ۴۵ هزار دستگاه خود را ۲۴ خردادماه برای ۱.۵ میلیون مشتری خود انجام داد و به آن‌ها تا پایان روز شنبه(۳۱ خردادماه) برای واریز مبلغ علی‌الحساب خودروها مهلت داد. علاوه بر ۴۵ هزار دستگاه قطعی، این گروه  خودروساز  ۲۰ درصد و به تعداد ۹ هزار دستگاه هم به عنوان ذخیره  قرعه‌کشی خودرو  کرد تا در صورتی که مشتریان قطعی منتخب در موعد تعیین شده اقدام به واریز وجه نکردند، افراد رزرو جایگزین شوند. بر این اساس پس از اتمام مهلت تعیین شده، طبق اعلام گروه  خودروسازی ایران‌خودرو  پیامک از سوی ایران‌خودرو برای افراد جایگزین ارسال شده است.

به گزارش شمانیوز  به نقل از ایسنا : این تعداد از متقاضیان تا روز پنجشنبه این هفته پنجم تیرماه مهلت دارند تا با واریز وجه پیش پرداخت  قیمت خودرو  طبق جدول اعلام شده در بخش‌نامه  پیش‌فروش یک‌ساله خودرو  نسبت به ثبت نام نهایی اقدام کنند.

مشتریان از طریق سایت فروش اینترنتی  محصولات ایران‌خودرو  به نشانی esale.ikco.ir برای پرداخت وجه خودرو می‌توانند اقدام کنند.

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید


روی خط رسانه