شمانیوز

فیلم افسانه هزارپایان شهاب عباسی هرشب ساعت ١٩ از شبکه نسیم پخش می‌شود. این سریال در ۵٢ قسمت هر شب ساعت ٢٠ از شبکه سه نیز پخش می‌شود.

سریال افسانه هزار پایان کی پخش می شود؟ زمان دقیق پخش و تکرار سریال افسانه هزار پایان از شبکه سه و شبکه نسیم به همراه اطلاعات تکمیلی در این مطلب سریال افسانه هزار پایان به کارگردانی شهاب عباسی هرشب ساعت ١٩ از شبکه نسیم پخش می‌شود. این سریال در ۵٢ قسمت هر شب ساعت ٢٠ از شبکه سه نیز پخش می‌شود. افسانه هزار پایان سریالی کمدی فانتزی است که شهاب عباسی تهیه کنندگی و کارگردانی آن را بر عهده دارد. افسانه هزار پایان به سرپرستی حسن وارسته و به قلم حمزه صالحی به نگارش درآمده است.

افسانهٔ هزارپایان در قالب طنز و تاریخی مدرن است که حسن وارسته طراح و سرپرست فیلمنامه اش بوده و آن را به نگارش درآورده است. این مجموعهٔ طنز پارودی در سال ۱۳۹۶ ساخته شده که ۱۵ قسمت از آن در بهمن ۱۳۹۶ به صورت همزمان از دو شبکه پنج و نسیم پخش شد. ادامه این مجموعه از ۳۰ خرداد ۱۳۹۹ از شبکه سه پخش می‌شود.

رامین راستاد، رضا توکلی، علی اوسیوند، نسرین مقانلو، رامین ناصرنصیر، ارژنگ امیرفضلی، رحیم نوروزی، مریم کاویانی، عزت الله مهرآوران، عزت الله رمضانی فر، تورج نصر، ابراهیم شفیعی، فرشته ترابی، کیمیا گیلانی، مرتضی رستمی، سوزان عزیزی، حامد تهرانی، حمید نیک نبرد، کیوان ملک مطیعی، سالار کریمخانی، مریم حسین زاده، افشین قدیمی، سارا والیانی، حسین میرزاییان، آناهیتا خسروی در این سریال بازی می‌کنند.

 

خلاصه داستان

این کار به تهیه کنندگی و کارگردانی شهاب عباسی و در فضایی کمدی تاریخی ساخته شده و حدود چهل بازیگر به ایفای نقش در این مجموعه پرداختند. کاروانی برای سفر از بیابانی عبور می‌کنند که این بیابان به بیابان مرگ مشهور است آنان هنگام گذر تمام داراییشان توسط حسام بیگ به غارت برده می‌شود. این باعث می‌شود اتفاقاتی پیرامون این راهزنی در قالب طنز و تاریخی مدرن جلوه داده شود.

 

منبع: کولاک نیوز

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    
    روی خط رسانه