شمانیوز

سپیده بزمی پور عکس هایی از مدلینگ شدنش در صفحه اینستاگرام خود منتشر کرد. به تازگی عکسی از مدلینگ شدن سپیده بزمی پور همسر شاهرخ استخری در فضای مجازی منتشر شده است.

سپیده بزمی پور همسر شاهرخ استخری که چندسال از چهره خود رونمایی نمی کرد چندی است که تصاویرش در کنار شاهرخ استخری در فضای مجازی دست به دست می شود و گویا به تازگی وارد عرصه مد هم شده است همسر شاهرخ استخری عکس هایی از استایل و مدلینگی اش را در صفحه اینستاگرام خود منتشر کرد.

 

همسر شاهرخ استخری و دخترانش | دختران شاهرخ استخری سفره هفت سین چیدند

سپیده بزمی پور متولد 3 دی ماه سال 1367 است.سپیده بزمی پور زاده تهران است.سپیده بزمی پور در سن چهارده سالگی همراه با مادر و پدرش امیر بزمی پور به کشور بلژیک مهاجرت کردند.سپیده بزمی پور همسر شاهرخ استخری است. سپیده بزمی پور  به 3 زبان زنده دنیا مسلط است.

 

باید بدانید که عکس زن شاهرخ استخری به تازگی منتشر شده است و او اکنون به سن 31 سالگی رسیده است و در آنتوان جوانی با آقای استخری بازیگر ازدواج کرد. بیوگرافی سپیده بزمی پور و همسرش شاهرخ استخری را برای شما کاربران علاقه مند در اینجا تهیه و تنظیم کرده ایم و شما می توانید در پایان عکسهای سپیده بزمی پور زن شاهرخ استخری را ببینید.او در سال 1390 به همسری شاهرخ استخری در آمد و یکی از موفق ترین زوج های مشهور ایرانی نیز می باشند. بیوگرافی سپیده بزمی پور همسر شاهرخ استخری بسیار جذاب و خواندنی است.

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied

  • تایناز🥰

    خوشبخت بشن