شمانیوز

در این مقاله به طرز تهیه و نحوه استفاده یک ماسک صورت عالی برای لیفتینگ پوست صورت خواهیم پرداخت. ترکیبات این ماسک شامل تخم مرغ ، لیمو و عسل می باشد.

در این مقاله به طرز تهیه و نحوه استفاده یک ماسک صورت عالی برای  لیفتینگ پوست  صورت خواهیم پرداخت. ترکیبات این ماسک شامل  تخم مرغ ،  لیمو  و  عسل  می باشد.  تخم مرغ  می تواند باعث استحکام و کشیدگی  پوست  گردد زیرا حاوی پروتئین و  ویتامین B  می باشد. در واقع،  تخم مرغ  باعث  لیفتینگ پوست  می شود.  لیمو  نیز روشن کننده  پوست  و  عسل  عامل آبرسان و  مرطوب کننده  عالی آن به شمار می آیند. بنابراین در ادامه از روش این ماسک صورت خوانده و آن را برای خود تهیه و استفاده نمایید.

مواد لازم:

1 عدد سفیده تخم مرغ

1 عدد لیمو

1 قاشق مرباخوری عسل

طرز تهیه و استفاده:

در یک ظرف مناسب مواد فوق را ریخته و با کمک یک همزن دستی آنقدر آنها را بهم بزنید تا کاملا کف کند. سپس این  ماسک  را با کمک نوک انگشتان خود به میزان مساوی و به شکلی یکنواخت بر روی  پوست  تمیز صورت و گردن خود پخش کنید. از به کار بردن این  ماسک  به دور چشم و لب ها اجتناب نمایید.

 

اجازه دهید تا  ماسک  کاملا روی  پوست  خشک شود. ( تقریبا 20 دقیقه). زمانی که احساس کردید پوستتان سوزن سوزن می شود و  پوست  به دلیل وجود ماسک حالت کشیدگی پیدا کرده است، صورت خود را بشویید. آب سرد روی صورت خود بپاشید تا کاملا  ماسک  پاک گردد. با استفاده این ماسک و شستشوی  پوست  با آب سرد،  منافذ بزرگ پوست  کاملا بسته می شوند.

پس از شستشوی  پوست  خود از یک  مرطوب کننده  بسیار ملایم و فاقد چربی استفاده نمایید.

منبع:ایران ناز 
آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    
    روی خط رسانه