شمانیوز

سریال آب پریا به زودی روی آنتن شبکه آی فیلم (ifilm) می رود. در ادامه زمان و ساعت پخش تکرار سریال آب پریا را مشاهده می کنید که از شبکه ای فیلم بازپخش می شود.

سریال آب پریا  به زودی روی آنتن  شبکه آی فیلم  (ifilm) می رود. در ادامه زمان و ساعت پخش تکرار سریال آب پریا را مشاهده می کنید که از شبکه ای فیلم بازپخش می شود. سریال آب ‌پریا به کارگردانی مرضیه برومند از پنجشنبه ۲۶ تیرماه به روی آنتن آی‌ فیلم فارسی می‌رود. سریال آب پریا در سال 91 -92 ساخته شده و از شبکه دو سیما پخش شد.

سریال «آب پریا» با محوریت محیط زیست و عوامل تهدید کننده آن، در 17 قسمت 45 دقیقه‌ای با لحنی طنز به عواقب عدم توجه و مراقبت از مواهب طبیعی می‌پردازد.

در این سریال، «آب پری» نگهدارنده آب به دست «اپوش» دیو خشکسالی و قطحی گرفتار می‌شود و «برف پری»، «ابر پری» و «سبزه پری» خواهران «آب پریا» برای نجات او به وصیت نامه مادربزرگ متوسل می‌شوند.

فیلمنامه سریال را راضیه برومند و گیتی مرتضوی با مشاوره فرهاد توحیدی نوشته‌اند و امیر حسین صدیق،هنگامه مفید، بهناز جعفری،سحر ولدبیگی، لیلی رشیدی،سیامک صفری، امیر میرآقا و آوا درویشی به همراه شبنم فرشادجو،  پاشا رستمی ، کاوه توکلی در این مجموعه به ایفای نقش پرداخته‌اند. سروش مردانی نیز بازیگر خردسال این مجموعه تلویزیونی است.

همچنین سحر دولتشاهی، افشین هاشمی، کاظم هژیرآزاد، مریم سعادت، روح‌الله مفیدی، حسن دادشکر و محمود بصیری از دیگر بازیگران این سریال کمدی- خانوادگی هستند.

سریال « آب‌ پریا »، از پنجشنبه ۲۶ تیرماه، هر روز ساعت ۱۸ از  شبکه  آی ‌فیلم  فارسی پخش و در ساعت ۲ و ۱۰ روز بعد تکرار آن به نمایش گذاشته می‌شود.

 

منبع : پیک نت

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied