شمانیوز

سریال لئوناردو به روی آنتن شبکه چهار سیما می رود و به همین بهانه به معرفی بازیگران و به همراه خلاصه داستان و زمان پخش و تکرار آن می پردازیم.

سریال لئوناردو  به روی آنتن شبکه چهار سیما می رود و به همین بهانه به معرفی بازیگران و به همراه خلاصه داستان و زمان پخش و تکرار آن می پردازیم. سریال لئوناردو در شش قسمت از شبکه چهار سیما پخش می شود. واحد تامین برنامه شبکه چهار سیما که هر شب ساعت 12 بامداد یک سریال جذاب ایرانی و خارجی را روانه پخش می کند ، با پایان یافتن سریال ایرانی «خورشید شب» سریال لئوناردو به کارگردانی بریل ریچارد (BERYL RICHARDS )را پخش می کند.

داستان این سریال درباره اتفاقاتی است که برای لئوناردو داوینچی و دوستانش اتفاق می افتد در این سریال لئوناردو، مخترع و هنرمند جوانی است که در کارگاه نقاشی کار می کند و توماسو، ماکیا ولی و لورنزو از دوستان او هستند. توماسو دختری است علاقه مند به هنر که به دلیل سنت های حاکم بر جامعه و عدم پذیرش زنان در فعالیت های هنری با هیبت پسرانه در کارگاه نقاشی فعالیت می کند.لورنزو پسر بانکداری است که در یک انجمن سری فعالیت می کند و لئوناردو را زیر نظر گرفته تا از اختراعات او مطلع باشد و امتیازات آن را بگیرد.

این سریال که محصول ۲۰۱۱ انگلستان است در آن فلورا اسپنسر، جاناتان بیلی، آکمندجی نکفرنیان در آن به ایفای نقش پرداخته اند. سریال خارجی « لئوناردو» هر بامداد ساعت 12 پخش و ساعت ۱۸ بازپخش می شود

 
منبع : پیک نت
آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied