شمانیوز

در ادامه با بیوگرافی کامل سهیل تاکی بازیگر سینما ، تئاتر و تلویزیون و بازیگر نقش سعید در دردسر والدین به همراه عکس های خانوادگی سهیل تاکی با شما همراه خواهیم بود.

با بیوگرافی کامل سهیل تاکی بازیگر سینما ، تئاتر و تلویزیون و بازیگر نقش سعید در دردسر والدین به همراه عکس های خانوادگی سهیل تاکی با شما همراه خواهیم بود.زندگینامه سهیل تاکی و همسرش را در این مقاله نیز خواهید خواند. سهیل تاکی یکی از بازیگر های خوش قد و قامت تلویزیون نیز محسوب می شود.

 • نام اصلی : سهیل تاکی

 • متولد : 30 مرداد 1364 تهران

 • زمینه فعالیت : سینما ، تئاتر و تلویزیون

 • پیشه : بازیگر

 • سالهای فعالیت : 1380 تکنون

 • قد : 182 سانتیمتر

 • همسر : مینا

Biography-of-Soheil-Takiبیوگرافی کامل سهیل تاکی

سهیل تاکی متولد 30 مرداد 1364 در تهران بازیگر سینما ، تئاتر و تلویزیون ایران است.بیوگرافی سهیل تاکی بازیگر و همسرش مینا + زندگینامه

 

سهیل تاکی - Soheil Taki

وضعیت ازدواج و همسر سهیل تاکی

سهیل تاکی در سال 1397 با دختری به نام مینا ازدواج کرده و متاهل است.

2نقش سعید در دردسر والدین

سهیل تاکی در سریال دردسر والدین نقش سعید نکویی را بر عهده داشت که با علی صادقی در این سریال لحظات کمدی و درگیری هایی را رقم زدند.

Biography-of-Soheil-Taki-7دردسر والدین نام سریالی است که در سال ۱۳۸۰ به کارگردانی مسعود نوابی از صدا و سیما پخش می شد.

داستان دردسر والدین

علی پورحاتم (مهران مدیری) کارمندی که دارای ۴ فرزند است و همسر خود را از دست داده است ، پس از درگیرشدن یکی از پسرانش (علی صادقی) با هم کلاسی خود(سهیل تاکی) ، با ایران یزدان پناه (فاطمه گودرزی) - مادر هم کلاسی پسرش- که او نیز همسرش را از دست داده است و ۳ فرزند دارد آشنا می شود و این دو تصمیم به آغاز زندگی مشترک می گیرند ولی فرزندان ایشان با این وصلت موافق نیستند.

منبع:نمناک 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
  تبلیغات متنی
  
  روی خط رسانه