شمانیوز

در زمانی که در محل کار هستید می‌توانید با دانستن این نکات از پوست خود بهتر مراقبت نمایید مشاغلی از جمله کارهای تولیدی، تهیه غذا و کارهای ساختمانی ممکن هست پوست شما را در معرض مواد شیمیایی تحریک‌ کننده و سوزاننده قرار دهند.

 

در زمانی که در محل کار هستید می‌توانید با دانستن این نکات از  پوست  خود بهتر مراقبت نمایید مشاغلی از جمله کارهای تولیدی،  تهیه غذا  و کارهای ساختمانی ممکن هست  پوست  شما را در معرض مواد شیمیایی تحریک‌ کننده و سوزاننده قرار دهند. با رعایت چند نکته ساده میتوانید از پوست تان در محل کار مراقبت کنید. پس با ما برای سلامت پوست خود همراه باشید 

برای مراقبت پوست خود در محل کار به این نکات دقت کنید
– اطمینان حاصل کنید که منطقه کاری‌تان پاک هست و مواد شیمیایی به‌ درستی برچسب خورده و انبار شده‌اند. همۀ مواد زائد را در ظرف‌های مناسب دور بیندازید.

– محل‌هایی برای شستشوی  چشم  و دوش گرفتن در موارد ریختن مواد شیمیایی روی پوست ترتیب دهید و همۀ وقت از  عینک ، دستکش و پیش‌بند محافظتی بهرهگیری کنید.

– پیش از ترک محل کار، هر لباسی راکه با مواد شیمیایی آلوده شده هست، عوض کنید.

– دستانتان را با صابون و آب بشویید و پس از  شستن  از لوسیون یا کرم بهرهگیری کنید. اگر در محیط بیرون کار میکنید، از کرم ضد آفتاب،  عینک  آفتابی، کلاه با لبه پهن و  لباس ‌هایی که همۀ بدن را می‌پوشانند، بهرهگیری کنید.

– از دستور العمل‌های ایمنی محل کارتان از جمله این که در صورت تماس مواد شیمیایی آسیب‌رسان به پوست چه باید کرد، پیروی کنید.

– .در محل کارتان سیگار نکشید و غذا نخورید

منبع:تالاب

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    تبلیغات متنی
    
    روی خط رسانه