شمانیوز

داشتن پوست جوان بدون چروک مشکل بانوان می باشد که با لیفتینگ خانگی می توان حل نمود.

داشتن پوست جوان بدون چروک مشکل بانوان می باشد که با لیفتینگ خانگی می توان حل نمود بهره گیری از نخ‌های لیفت یکی از روش‌های کشیدن پوست می باشد‎، کمتر انسانی هست که در این کره خاکی زندگی کند و آرزوی جوان ماندن نداشته باشد؛ اما چرخ گردون می چرخد و ماه‌ها و سالها از پی هم می‌گذرند و انسان ‌ها ناخواسته به سوی سالخوردگی می روند، خاطرات تلخ و شیرینی که از سر می‌گذرانیم هر کدام چین و شکنی می شود بر صورت و پیکر ما و هر زمان با مشاهده هر کدام از این چین ‌ها در آینه بی‌اختیار دل‌مان می گیرد و آهی از نهادمان برمی آید. یافتن اکسیر جوانی مثل لیفتینگ خانگی دغدغه‌ای بی‌انتها در طول زندگی بشر بوده اما پیشرفت دانش بشر و فناوری ‌های نو در پزشکی امروز، در عمل، کارهایی را در اساس جوان ماندن و از بین بردن چین و چروک ‌ها یا رفع عیب‌های مادرزادی ممکن ساخته هست که پیش ترها به یک رؤیا میماند.پس در ادامه این مطلب با ما همراه باشید تا آموزش یک لیفتینگ خانگی و ساده را به شما آموزش دهیم .

 

دکترجویلی در گفت‌و‌گویی بهره گیری از نخ‌های لیفت را یکی از روش‌های کشیدن پوست معرفی می کند و توضیح می دهد:به علت وجود مشکلاتی که جراحی ‌های پوست و زیبایی ممکن هست به دنبال داشته باشد، امروزه پزشکان برای درمان مریضی‌ها یا رفع نقص‌های بدنی اکثر از روش‌های غیرجراحی بهرهگیری می کنند، به گفته این متخصص زیبایی ، خطوط پوستی دو نوع میباشند؛ نوع اول که به خطوط داینامیک مشهور میباشند و هنگام انقباض عضلات به وجود می آیند و نوع دوم که خطوط استاتیک می‌نامند و خطوط اثبات شده روی پوست میباشند، نخ‌های لیفت و نخ‌های فیلینگ «پرکننده» برای رفع این نقص‌ها مورد بهرهگیری قرار می گیرند. نخ‌های لیفت که سابقه بیشتری نسبت به نخ‌های فیلینگ دارند برای حالت دادن صورت و اکثر در نواحی ابرو و چشم مورد بهرهگیری قرار می گیرند و به نخ‌های «کاگ» یا خاردار معروفند. نخ‌های فیلینگ «یا پرکننده» هم برای پر کردن خطوط و ایجاد حجم و سفتی و ضخامت اکثر پوست و در نهایت جوان‌سازی پوست کاربرد دارد.

دکترجویلی یکی از موارد بهرهگیری مهم لیفت با نخ را رفع عدم قرینگی میداند و می‌افزاید: چهره افرادی که به دلایل گوناگون مثل تصادف یا سکته دچار ضایعه و عدم قرینگی شده را می توان با این روش اصلاح کرد، لازم به ذکر هست این نخ‌ها جذبی میباشند و عمل با بی‌حسی موضعی انجام میشود و نیازی به اتاق عمل وجود ندارد، نخ‌ها حداکثر تا 3 ماه بعد جذب میشوند، این نخ‌ها از جنسی ساخته شده‌اند که باعث تحریک بدن و کلاژن‌سازی می شوند و جای نخ‌های جذب شده را بافت‌های اخیر میگیرند.

 

عوامل مؤثر در نتیجه عمل لیفت

چرا نتیجه کار پزشکان با هم متفاوت هست؟ مگر متدی که به کار میرود یکسان نیست؟ پس چرا در بعضی موارد بیمار از نتیجه عمل لیفت با نخ رضایت ندارد؟

 

دکترجویلی در پاسخ به این سؤالات توضیح می دهد: انواع مختلفی از نخ‌ها در جنس‌های گوناگون وجود دارد. چنانچه در این عمل از نخ‌هایی با جنس نامرغوب بهرهگیری شود، بافت‌ها تحریک نمیشوند و نتیجه‌ای گرفته نخواهد شد، گرچه شکی نیست که پزشکی که اینکار را انجام میدهد باید حاذق و باتجربه باشد زیرا جاگذاری نخ‌ها بسیار مهم میباشند و ممکن هست، رد نخ روی پوست باقی بماند یا آتروفی «تحلیل رفتن پوست» ایجاد شود یا حتی امکان پاره شدن پوست توسط نخ وجود دارد، همینطور در صورت استریل نبودن در هنگام کار بروز عفونت را نمی توان نادیده گرفت. بر اثر انجام کار غیراصولی ممکن هست بیمار دچار خونریزی و کبودی در ناحیه مورد نظر شود. وجود دستیارهایی ماهر در عمل لیفت با نخ هم از ضروریات امر به نظر میرسد.

 

به گفته او، لیفت با نخ از پیشرفته‌ترین و جدید ترین شیوه‌های درمان هست و در صورتی که شرایط لازم فراهم باشد به طور میانگین از یک تا 2 سال عملکرد آن ماندگاری دارد. لیفت با نخ در ناحیه سینه، بازو، شکم، بینی و پلک هم مورد بهرهگیری قرار میگیرد ولی از آنجایی که اثرگذاری جراحی ‌های باز در نواحی یاد شده اکثر و طولانی‌تر هست کمتر از این شیوه بهرهگیری میشود،‌اخیراً در عمل لیفت با نخ از سوزن‌هایی بهرهگیری می شود که دو تا سه نخ را همزمان وارد پوست میکنند و در صورتی که کار بدرستی انجام شود عوارض بسیار کمی دارد، این متخصص زیبایی در اساس سن مناسب برای انجام «لیفت با نخ» نیز معتقد هست: در بعضی موارد به علت تصادف در سنین پایین نیاز به قرینه‌سازی صورت وجود دارد همینطور لیفت با نخ در همۀ سنین قابل انجام هست.

 

منبع : تالاب

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    تبلیغات متنی
    
    روی خط رسانه