شمانیوز

مردی 60 ساله بخاطر سقوط از پنجره پاگرد طبقه چهارم به کوچه جان باخت.

ساعت 8:15 صبح امروز آتش‌نشانان ایستگاه 99 و گروه نجات 9، پس از اعلام ستاد فرماندهی آتش‌نشانی ، برای اعزام بهحادثه سقوط  فرد از ارتفاع، به حوالی میدان خراسان رهسپار شدند.

اکبر فرهادی؛ رئیس ایستگاه 99 آتش‌نشانی تهران درباره جزئیات این حادثه اظهار کرد: پس از رسیدن به محل حادثه مشاهده شد که مردی 60 ساله از ساکنان ساختمان چهار طبقه مسکونی به دلیل نامعلوم از پنجره پاگرد طبقه چهارم به کوچه  سقوط  کرده بود.

 

 

وی ادامه داد: متأسفانه این مرد میانسال روی نرده‌های حفاظ بین دیوار دو ساختمان سقوط کرده و نیزه‌های تیز روی نرده‌ها به داخل بدن وی فرو رفته بود.

فرهادی خاطرنشان کرد: با توجه به حضور عوامل اورژانس در محل و تأیید  مرگ  وی، آتش‌نشانان با استفاده از ابزار و تجهیزات لازم خود را به روی دیوار رساندند و پس از فیکس کردن متوفی، مشغول بریدن نرده‌ها و انتقال  جسد  و نرده به سطح زمین شدند.

 
 

 

رئیس ایستگاه 99 آتش‌نشانی تهران افزود: با انتقال متوفی به سطح زمین مشخص شد که نرده‌ها به طرز دلخراشی بر روی صورت و بدن وی فرو رفته که طبق معاینه مجدد تیم پزشکی مرگ این شخص در همان لحظه اولیه و بر اثر شدت ضربه وارده تأیید شد.

بنابر اعلام پایگاه خبری  125 ؛ آتش‌نشانان پس از تحویل محل حادثه به عوامل انتظامی و جمع‌آوری وسایل، به عملیات خود پایان دادند

 

 

منبع: رکنا

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    
    روی خط رسانه