شمانیوز

گیاه کیسه کشیش بند آورنده قوی خونریزی هاست، گیاه کیسه کشیش اثرات هورمونی آن مشهور است.

گیاه کیسه کشیش بند آورنده قوی خونریزی هاست، گیاه کیسه کشیش اثرات هورمونی آن مشهور است و اثرات کلیوی آن نظیر درمان سوزاک و شکستن سنگ کاربرد وسیعی دارد. پس برای آموزش و استفاده بهتر از گیاه کیسه کشیش با ما همراه باشید .

 

کاربردهای ویژه درمانی کیسه کشیش :

درمان خونریزیهای مختلف بدن مثل : خونریزی از بینی، زنانگی و پوستی، استفراغ خونی و هموفیلی- سوزاک- سنگ شکن- pms یا درد قاعدگی - رفع احتلام .

نکات :

معدن ویتامین C است، خواص تونیک و تقویتی آن بر روی رحم- قلب و کلیه قابل توجه است، جهت بند آوردن خونریزی شدید قاعدگی علاوه بر لگن آبزن، بهتر است آنرا ساعت به ساعت میل کنید، ۴ روز قبل از قاعدگی دردناک روزی یک لیوان میل کنید و موقع بروز درد فاصله یک ساعت 2 لیوان میل کنید، به علت تغییرات شیمیایی بورسین (بندآورنده خونریزیها) بهتر است کیسه کشیش خام خورده شود (کپسول یا تنتور)، میوه گیاه به شکل خورچین کوچکی است که پس از رسیده شدن شکاف برمیدارد و به همین علت به آن کیسه کشیش می گویند، شیره گیاه تازه را که با فشار و بدون حرارت گرفته شود و در هر ساعت یک قاشق سوپخوری خورده شود، برای قطع خونریزی در فواصل بین دو عادت ماهیانه بسیار موثر است، ویتامین C درد قاعدگی کیسه کشیش خونریزی شدید قاعدگی رفع احتلام

 

منبع : مه شو

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied