شمانیوز

شبکه سه سیما برای دهه دوم ماه محرم سریال زمین گرم را برای پخش تدارک دیده است که در ادامه زمان دقیق و ساعت پخش تکرار آن را می خوانید. با ما همراه باشید.

شبکه سه سیما برای دهه دوم ماه محرم سریال زمین گرم را برای پخش تدارک دیده است که در ادامه زمان دقیق و ساعت پخش تکرار آن را می خوانید. با ما همراه باشید، سریال زمین گرم از روز دوشنبه دهم شهریور، جایگزین مجموعه تلویزیونی عقیق در شبکه سه سیما می شود، سریال زمین گرم  به کارگردانی سعید نعمت‌الله و تهیه‌کنندگی محمدرضا شفیعی در 30 قسمت تهیه و تولید شده است.

داستان این سریال نیز از این قرار است: بعد از سال‌ها بی خبری دو برادر از هم، برادر بزرگ‌تر که آخرین ساعات حیات خود را پشت سر می‌گذارد به سراغ برادر کوچک‌تر می‌رود تا وصیت کند؛ وصیتی که زندگی برادر کوچک را دستخوش چالشی بزرگ می‌کند … . مرجان شیرمحمدی، علیرضا خمسه، اصغر همت، نادر فلاح، کامران تفتی، دنیا مدنی، علیرضا آرا، مارال فرجاد، شیوا ابراهیمی، صادق برقعی، ندا عقیقی و … بازیگران سریال را تشکیل می دهند، سریال زمین گرم هر شب ساعت 20:45 از شبکه سه سیما پخش و در ساعت های 1:30 بامداد، 10:00 صبح و 14:30 بعد از ظهر  روز بعد تکرار آن قابل مشاهده می باشد.

 

منبع : پیک نت

 

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    تبلیغات متنی
    
    روی خط رسانه