شمانیوز

تصویری دیده نشده از عروسی برزو ارجمند به تازگی لو رفته است که حسابی هم مورد توجه دوستداران این بازیگر قرار گرفت. بهار ارجمند این تصویر را به اشتراک گذاشته است.

تصویری دیده نشده از عروسی برزو ارجمند به تازگی لو رفته است که حسابی هم مورد توجه دوستداران این بازیگر قرار گرفت. بهار ارجمند این تصویر را به اشتراک گذاشته است.

تصویری از عروسی برزو ارجمند بازیگر معروف سینما و تلویزیون به تازگی لو رفته است که در ادامه خواهید دید. بهار ارجمند خواهر او با انتشار این تصویر نوشت: بهار ارجمند : قربون جفتتون بشم من….پارمیس نازنینم ، خواهر قشنگم، برزو جان دلم… ۱۶سالگی وصالتون فرخنده…بمونید برای هم، بمونید برای ما….عاشقتونم تا همیشه…

 

 

عکس لو رفته از عروسی برزو ارجمند

 

 

چکیده ایی از بیوگرافی برزو ارجمند

نام:برزو

نام خانوادگی:ارجمند

تاریخ تولد:1354/1/7

محل تولد:مشهد

تاهل:متاهل

 

برزو ارجمند در هفتم فروردین ما سال متولد 1354 در محله احمدآباد مشهد متولد شد. او پسر انوشیروان ارجمند و برادر بهار ارجمند ، و برادرزاده داریوش ارجمند بازیگر میباشد. تقریبا تمام خانواده ارجمند اهل موسیقی هستند و خودش هم  اولین سازش ملودیکا بود و بعد هم تمبک و تار و در حال حاضر گیتار می نوازد.

 

پدر برزو ارجمند پیشکسوت سینما ، تئاتر و تلویزیون 23 آذر سال 1393 پس از تحمل بیش از دو هفته بیماری در سن 73 سالگی درگذشت. زنده یاد ارجمند از چندی پیش به دلیل سکته قلبی در بیمارستان پارسیان تهران بستری بود. ارجمند در 27 مهرماه سال 1320 در زاهدان چشم به جهان گشود ، وی برادر بزرگتر داریوش ارجمند (بازیگر) پدر پیروز (رییس مرکز موسیقی ) و برزو ارجمند است. زنده یاد ارجمند در اواخر دهه 40 به عنوان بازیگر و کارگردان تئاتر در مشهد فعالیت خود را آغاز کرد.

 

LRUzUe6EsX2H

 

او از دار دنیا فقط یک خواهر دارد و با او نیز رابطه بسیار خوبی دارد بهار بازیگر توانایی است البته در عرصه تئاتر او لیسانس فلسفه دارد و با معلومات بالا و آموخته هایش از پدر روی صحنه همیشه عالی بوده و در سن سیزده سالگی بهترین بازیگر جشنواره تئاتر فجر شد.

 

VRGnNwm1vEsy

1549217621_R5yK6

865076332-parsnaz-com


آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    
    روی خط رسانه