شمانیوز

از زمان انتشار شایعه تغییر جنسیت محمدرضا فروتن در کمتر از ۲۴ ساعت، بیش از ۱۱۳ هزار نفر به فالوورهای محمدرضا فروتن در اینستاگرام‌ افزوده شده است.

روزنامه خراسان نوشت: ساعات پایانی ۱۵ شهریور، شایعه تغییر جنسیت محمدرضا فروتن در توییتر به راه افتاد و خیلی زود به پر واکنش ترین موضوع در شبکه های اجتماعی تبدیل شد.

هرچند خود محمد رضا فروتن ۱۲ ساعت بعد آن شایعه را در اینستاگرام شخصی اش تکذیب کرد اما از زمان انتشار این شایعه تا تکذیب آن،تعداد دنبال‌کنندگان محمدرضا فروتن در اینستاگرام تا لحظه تنظیم این گزارش (۸ شب ۱۷ شهریور)، حدود ۱۴۰ هزار کاربر افزایش یافت.

این در حالی بود که فروتن طی هفت سال عضویت در اینستاگرامش ۲۵۳ هزار کاربر جذب کرده بود.

همچنین پست مربوط به تکذیب این خبر بیش از ۲۰۰ هزار لایک و ۳۰ هزار کامنت دریافت کرده است. در توییتر هم هشتگ‌های #فروتن و #محمدرضا_فروتن چند ساعتی داغ ترین هشتگ ها بود و کاربران در خصوص موضوعاتی چون حفظ حریم خصوصی اشخاص و شوخی با این مسئله، به بحث پرداختند.

 

23266

 

بیوگرافی محمدرضا فروتن

محمدرضا فروتن بازیگر متولد ۷ دی ۱۳۴۷، تهران میباشد. او دانشجوی دکترای روان‌شناسی سلامت از دانشگاه آزاد بوده و معتقد است که تاثیر رشته ی تحصیلی در کسب جایگاهی که در حال حاضر در بازیگری دارد بسیار موثر بوده است.

 

184166_516

 

او دارای چهار خواهر است. خانواده اش دوست داشتند که او پزشک شود و او به همین دلیل رشته ی تجربی را برای دبیرستان انتخاب کرد.

او اوایل دهه ۷۰  توسط یکی از دوستانش که عکاس فیلم ها و سریال ها بود به بهرام کاظمی کارگردان که برای نقش کوتاهی در فیلمش به دنبال یک بازیگر تازه کار می گشت، معرفی شد پ از فیلم برداری و دیدن استعداد او در بازیگری به اصرار بهرام کاظمی او در کلاس های آزاد بازگری شرکت کرد و یکی از هنر آموزان حمید سمندریان شد.

 

69bb3c71-70e1-4ca9-a139-b5c39a894dc3

 

محمدرضا فروتن در کارنامه هنری خود همکاری با آثار کارگردان‌های معروف و بزرگی چون مسعود کیمیایی، رخشان بنی‌اعتماد، کیومرث پوراحمد و… ثبت کرده است.

فروتن با کارنامه ای از بازی های خوب و قابل توجه که می تواند همچنان بدرخشد در حدود سی سال بازیگری توانسته خودش را در صدر نگه دارد.

جالب است بدانید که فروتن علاوه بر بازیگری در خوانندگی نیز دستی داشته که با شعرهای سروده شده توسط افشین یداللهی توانست آلبوم ” میفهممت” را در سال ۱۳۹۵ منتشر کند.

 

6

 

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied