شمانیوز

گروه تامین برنامه شبکه پنج سیما برای آخر هفته دو فیلم سینمایی "ماجراهای هاکلبری فین و تاریک ترین ذهن ها" را تدارک دیده است.

فیلم سینمایی "ماجراهای هاکلبری فین" پنجشنبه ساعت 13:30 تماشایی می شود. این فیلم سینمایی برگرفته از رمانی از مارک تواین است که در سال ۱۸۸۴ برای اولین بار چاپ شد. این فیلم سینمایی را هرمین هانتگبارس در ژانر درام کارگردانی کرد تا در مقابل دوربین او هنرمندانی نظیر: لیون سیدل، لوئیز هافمن و جکی ایدو بدرخشند.داستان هاکلبری فین با محوریت نقش آفرینی پسر بچه ای شکل می گیرد که در تلاش است برده ای را به شهری آزاد برساند و همچنین شما همراهان گرامی می توانید جمعه ساعت 13:30 بیننده سینمایی "تاریک ترین ذهن ها" اثری از جنیفریو نلسون باشید. این فیلم که محصول 2018 است، با هنرنمایی آماندلا استنبرگ، مندی مور و گوئندولین کریستی در ژانر اکشن و ماجراجویی ساخته شده است.

در خلاصه داستان تاریک ترین ذهن ها آمده است: یک بیماری ناشناخته و بسیار خطرناک بیش از ۹۸ درصد از نوجوانان آمریکایی را کشته است و درصد باقیمانده گروهی هستند که توانایی های ویژه ای دارند. دولت افراد باقیمانده را در کمپی قرنطینه می کند تا این که یک دختر ۱۶ ساله از کمپ فرار می کند

منبع :‌برنا

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied