شمانیوز
شما نیوز

محمد رضا گلزار برای سلام بمبئی ۲ راهی هندوستان می شود؟

قربان محمدپور کارگردان «سلام بمبئی ۲» اعلام کرد در صورت از سرگیری تولید در هند این فیلم آذرماه مقابل دوربین خواهد رفت.

قربان محمدپور نویسنده و کارگردان فیلم سینمایی «سلام بمبئی ۲» درباره روند ساخت سلام بمبئی۲ و همچنین ترکیب بازیگران آن گفت: در حال حاضر سینمای هند به طور کامل هم تولید و هم نمایش را تعطیل کرده است اما قرار شده تا از اول اکتبر یعنی اواسط مهرماه فعالیت خودش را از سر بگیرد. ما در چند هفته آینده سفری به هند خواهیم داشت تا در صورت امکان کار شرایط فیلمبرداری سلام بمبئی ۲ را فراهم کنیم.

وی ادامه داد: پروانه ساخت ایران ما صادر شده است اما به دلیل همین تعطیلی‌ سینما در هند هنوز مجوز ساخت ما در این کشور آماده نشده است. اگر بتوانیم زودتر کارها را جلو ببریم در آذر ماه فیلمبرداری را شروع خواهیم کرد، به گفته وی، تهران، بمبئی و داکا شهرهایی هستند که در آنها فیلمبرداری خواهد شد.

محمدپور درباره ترکیب بازیگران فصل دوم این فیلم هم عنوان کرد: ما با بازیگران اصلی هندی فیلم به توافقاتی رسیده‌ایم و یک بازیگر زن ایرانی هم به کار اضافه خواهد شد. با توجه به اینکه فیلمنامه تغییراتی کرده است احتمال دارد که در ترکیب بازیگران اصلی فیلم هم شاهد تغییر و تحولی باشیم اما همه اینها به سفر ما و گرفتن مجوز ساخت در هند بستگی دارد.

وی در پایان درباره ساخت فیلم دیگرش با نام «عاشقی در هانوی» هم اظهار کرد: کشور ویتنام به طور کامل مرزهای خود را بسته است و ما اصلا امکان سفر به این کشور را نداریم. فکر می کنم با شرایط موجود فعلا نتوانیم این فیلم را به مرحله تولید برسانیم به همین دلیل ساخت «سلام بمبئی ۲» در اولویت اول ما قرار دارد.

 

منبع : برنا

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied