شمانیوز

ماجرای عجیب ماشین شاسی بلند مریم امیر جلالی و دلیل کم کاری خانم بازیگر را در سایت شمانیوز ببینید.

مریم امیر جلالی هنرپیشه زن ایرانی تاکنون در سریال ترش و شیرین، خانه به دوش و فیلم سینمایی دختر عمو و پسرعمو نقش آفرینی کرده است. صحبت های اخیر ایشان درباره خودرو شاسی بلندش خبرساز شد زیرا او مدتی پیش در برنامه چهل تیکه گفته بود که دلش برای فرزندانش که در خارج هستند تنگ شده ولی پول بلیت ندارد. در قسمت زیر ماجرای عجیب ماشین مریم امیر جلالی را قرار داده ایم.

 

1

 

ماشین مریم امیر جلالی

صحبت‌های مریم امیرجلالی درباره داشتن خودروی شاسی‌بلند، در شبکه‌های اجتماعی بحث‌برانگیز شده است. مریم امیرجلالی در بخشی از گفت‌وگو با برنامه اینترنتی «دیگه چه خبر؟» که به تازگی ویدئوی آن پربازدید شده، گفته است: «من قبل از این که بازیگر شوم، قبل از این که به محیط هنر بیایم، قبل از انقلاب -حمل بر خودستایی نشود- که هیچ‌کس نمی‌فهمید ماشین شاسی‌بلند یعنی چی، داشتم. بی‌ام‌و ۲۰۰۲، ۳۲۰ و ۵۱۸ هم داشتم.»

صحبت ‌های خانم بازیگر ۷۲ ساله در حالی مطرح شده است که وی چندی پیش در گفت‌وگو با برنامه «چهل‌تیکه» گفته بود فرزندانش در خارج از کشور هستند و با این که دلش برای آن‌ها تنگ شده، ولی پول بلیت ندارد که برود و آن‌ها را ببیند. برخی کاربران نیز با اشاره به این صحبت‌ها، سخنان امیرجلالی را عجیب توصیف کرده‌اند.


2

 

دلیل کم کاری مریم امیر جلالی

اولین دلیل آن به دسته ها و گروه هایی بازی گردد که در این سال ها شکل گرفته و هر کسی فقط به {افراد گروه خودش نگاه می کند و اگر قرار است برای فیلم یا سریالی بازیگر انتخاب کند، سراغ آنها می رود و کاری ندارد که بازیگران مستعد دیگری هم برای ایفای آن نقش وجود دارند یا نه. شکل دیگر کار هم این شده که فیلمنامه ای با کیفیت پایین نوشته می شود و براساس آن گروهی تشکیل می دهند و از بین دخترخاله و پسرخاله و اقوام و آشنایان کستی را می بندند و کار بی محتوا و بی سر و تهی را به عنوان سریال می سازند و روی آنتن می برند.

 

1

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied