شمانیوز

در ادامه با بیوگرافی کامل شهره قمر بازیگر سینما به همراه عکس های خانوادگی و شخصی و فیلمشناسی و جنجال ها و حواشی شهره قمر با شما در شمانیوز خواهیم بود.

شهره قمر متولد 12 مهر 1372 در کردستان ، بازیگر سینمای ایران است، اصلیت شهره قمر از سمت پدری کرد است. در واقع متولد کردستان است، منتها شناسنامه شهره قمر صادره از تهران است.ولی خب از افتخاراتم این است که بگویم من یک کرد هستم و محل تولدم یک شهرستان در کردستان بوده است. تحصیلات آکادمیک ندارم ، رشته اصلی ام حسابداری است. عاشق هنر هستم.به موزیک خیلی علاقه دارم ، خودم هم می شود گفت به یک نحو موزیسین هستم ، گیتار را به صورت حرفه ای می زنم.

شهره قمر بازیگر پرحاشیه این روزها کیست؟ + بیوگرافی

زندگینامه شهره قمر :

        نام اصلی : شهره قمر

        متولد : 12 مهر 1372 کردستان

        زمینه فعالیت : سینما ، تئاتر و تلویزیون

        پیشه : بازیگر

        سالهای فعالیت : 1388 تاکنون

شهره قمر کیست؟ + تصاویر - رویکرد امروز

دختر هزار چهره سینما

بسیاری از مخاطبانش اعم از مخاطبان خاص و عام از اهالی سینما و غیر سینما و حتی منتقدان که او را به خاطر گریم های متفاوتش «دختر هزار چهره سینما» می نامند که همیشه از چهره واقعی اش فرسنگ ها فاصله گرفته و تنها تکیه اش به بازیگریش بوده است.

هیچگاه بازیگر کیمیایی نبوده‌ام/ با هنرپیشه "رئیس" شباهت چهره و نام دارم - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان | Mehr News Agency

آغاز فعالیت

او بازیگری را از سال 1388 آغاز کرد.اولین حضورش در سینما در فیلم سینمایی انعکاس بود ، او در این فیلم توانست در قالب زنی اغواگر بنام «فرشته» بازی قابل قبول و باور پذیری را از خود ارائه دهد، با محاسبه تاریخ تولد درج شده در سایت رسمی این بازیگر و زمان فیلمبرداری فیلم انعکاس که در سال 1386 بوده است این بازیگر در آن فیلم 14 سال داشته است!

4 عکس متفاوت از شهره قمر + بیوگرافی کوتاه

گریم ها و تغییر صدا

شهره قمر وجه تمایز و تفاوت خود را نسبت به سایر بازیگران هم نسل خود در گریم ها و تغییر صدایش و بازیگری صرفش در سینما می داند ، رفتن در قالب گریم های متفاوت و خاص سینما ، در کنار تغییر صدایش به نسبت نقشش را وجه تمایز و تفاوت نسبت به سایر بازیگران دانسته و به این وجه تفاوت اعتقاد دارد و این ویژگی را به عنوان یک سبک به نام خودش به ثبت رسانیده است.

عکسهای شهره قمر در فیلم جدید زبان مادری

بازیگران مورد علاقه

فاطمه معتمد آریا ، هدیه تهرانی ، رضا کیانیان ، پرویز پرستویی نازنین و آقای عزت الله انتظامی را دوست دارم و یکی از افتخارات من اینکه یک روزی بتوانم با آقای پرستویی یا کیانیان بازی مقابل داشته باشم.

شهره قمر، ترانه علیدوستی و دخترش را به مرگ تهدید کرد! + عکس

درگیری با ترانه علیدوستی

شهره قمر ، بازیگر سینما ، ترانه علیدوستی را مورد حمله قرار داد و به شدت از او انتقاد کرد.ماجرا از این قرار است که شهره قمر روز گذشته با انتشار چند استوری در صفحه ی شخصی اش در اینستاگرام ترانه علیدوستی را به باد انتقاد گرفت و حتی او را تهدید کرد. شهره قمر در استوری های خود ترانه علیدوستی را یک برانداز خطاب کرد که قصد اغتشاش و جاسوسی بر علیه نظام را دارد و به او گفت مواظب رفتارش باشد.

برش‌هایی از فیلم سینمای انعکاس - تابناک | TABNAK

نقشهای متفاوت

اگر تمامی فیلم های سینمایی اش را در کنار هم بگذاریم تشخیص اینکه بازیگر تمام این فیلم ها یک نفر است کمی مشکل است، همچنین از وضعیت ازدواج و همسر شهره قمر اطلاعات دقیقی در دست نیست.

ورزش و مربی ایروبیک

در یکی از باشگاه های خصوصی در حال تدریس ورزش هستم. شاگرد های خوبی دارم. ورزش یکی از رکن های اصلی زندگی من است. شاید بتوانم بگویم که بیشتر اوقات فراغت ام را ورزش می کنم ، اسب سواری می کنم و کار مربی گری می کنم.

فیلم شناسی شهره قمر

        انعکاس

        کریستال

        شرقی

        زبان مادری

        4باندی

        دل بی قرار

        خیابانی ها

        دربست آزادی

        فی المدت المعلوم

        باغ بهشت

        کاتی کوتی و ستاره

منبع : نمناک

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    تبلیغات متنی
    
    روی خط رسانه