شمانیوز

تصویری از همسر سابق محمدرضا شجریان و نوه هایش و ازدواج و طلاق خواننده معروف را در شمانیوز ببینید.

زنده یاد محمدرضا شجریان سال ۱۳۴۰ برای اولین بار با فرخنده گل افشان ازدواج کرد اما پس از چند سال زندگی مشترک و تولد سه فرزند دختر و یک پسر از هم جدا شدند. او بعد از مدتی مجدد با کتایون خوانساری ازدواج کرد و حاصل این ازدواج یک فرزند پسر به نام رایان می باشد. به تازگی تصویری از فرخنده گل افشان همسر سابق محمدرضا شجریان و نوه هایش در اینستاگرام منتشر شده است.


تصاویری که از فرخنده افشان درکنار نوه هایش در اینستاگرام منتشر شده است.

1 (1)

 

 

ازدواج و طلاق محمدرضا شجریان

محمدرضا شجریان، یکم مهر ۱۳۱۹ در مشهد زاده شد. خواندن را از کودکی با همان لحن کودکانه آغاز کرد. از کودکی با توجه به استعداد و صدای خوبش تحت تعلیم پدر که خود قاری قرآن بود مشغول به پرورش صدای خویش شد و در سال ۱۳۳۱، برای نخستین بار، صدای تلاوت قرآن او از رادیو خراسان پخش شد.

 

1

محمدرضا شجریان در سال ۱۳۴۰، در سن ۲۱ سالگی و زمانی که معلم بود با خانم فرخنده گل افشان که وی نیز معلم دبستان بود آشنا شد و آن‌ها در شهر قوچان پای سفره عقد نشستند.

یک سال بعد یعنی در ۲۹ مرداد ۱۳۴۱ آن‌ها جشن عروسی خود را در مشهد گرفتند و زندگی مشترک را آغاز کردند که حاصل آن سه دختر بود: راحله، افسانه (همسر سابق پرویز مشکاتیان) و مژگان (همسر محمدعلی رفیعی که نام او در اکثر کاست‌های شجریان به چشم می‌خورد. وی دارای مدرک کارشناسی ارشد گرافیک بود و به همراه همسرش که مهندس است به کار‌های طراحی کامپیوتری کاست‌های پدر می‌پردازد)، و یک پسر (همایون). شجریان در سال ۱۳۷۱ از این بانو جدا شد و یک سال بعد با خانم کتایون خوانساری ازدواج کرد. نتیجه این ازدواج، رایان پسر دوم محمدرضا شجریان است که در ونکوور به دنیا آمد.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    تبلیغات متنی
    
    روی خط رسانه