شمانیوز
شما نیوز

با این ماسک های ضد کرونای جذاب، چهره تان را پنهان نکنید +عکس

این روزها که استفاده از ماسک همه گیر شده است ندیدن لبخند و چهره ی افراد میتواند دلگیر باشد .

به گزارش شمانیوز این روزها که استفاده از ماسک همه گیر شده است ندیدن لبخند و چهره ی افراد میتواند دلگیر باشد . یک هنرمند با استفاده از خلاقیت خود چهره ی افراد را بر روی ماسکهایشان با جزئیات درج میکند تا چهره آنها حتی زیر ماسک هم هویدا باشد، یک هنرمند برزیلی روزهای کرونایی خود را صرف خلق ماسک‌هایی با شباهت زیاد به چهره افراد مختلف می‌کند.

جورج روریز ۶۵ ساله یک هنرمند برزیلی است که در سال‌های گذشته از هنرش در کارناوال‌های مختلف استفاده می‌کرد اما در این روزهای کرونایی از هنر خود برای خلق ماسک‌هایی استفاده می‌کند که تا جای ممکن شبیه به صورت خود افراد باشد.

“روریز” می‌گوید از این ماسک‌ها استفاده می‌کنم تا هویتم را از دست ندهم.

این هنرمند از ماسک‌های سفید برای نقاشی کردن بخش پایینی چهره افراد مختلف استفاده می‌کند و زمان زیادی را صرف خلق جزئیات صورت همچون خطوط پوست و یا لب‌ها می‌کند.

حالا کسانی که دوست ندارند با استفاده از ماسک در دوران کرونا چهره خود را بپوشاند و در عین حال به جلوگیری از انتقال ویروس کرونا اهمیت می‌دهند، طرفدار این ماسک‌ها شده‌اند.

این هنرمند می‌گوید: “استفاده از ماسک برای جلوگیری از ابتلا به ویروس کرونا حیاتی است. من با خلق این ماسک‌ها واکنش‌های بسیار مثبتی دریافت کرده‌ام و این ماسک‌ها باعث خنده مردم شده است. چیزی که قرار بود مایه ناراحتی باشد حالا به عاملی برای خوشی تبدیل شده است.”

منبع : ایران ناز

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied