شمانیوز
شما نیوز

بیوگرافی رعنا ازادی ور و همسرش+ عکس دونفره

رعنا آزادی‌ور (متولد ۱۷ فروردین ۱۳۶۲ در تهران) بازیگر سینما، تلویزیون و تئاتر ایران است.

واکنش تند تماشاگران از سانسور شدید «خانه دختر» • شایان فیلم

رعنا آزادی‌ور (متولد ۱۷ فروردین ۱۳۶۲ در تهران) بازیگر سینما، تلویزیون و تئاتر ایران است،‌ رعنا آزادی ور متولد 17 فروردین 1362 در تهران، بازیگر است وی در دو فیلم بسیار جنجالی و حاشیه دار مارمولک و خانه دختر بازی کرد، رعنا آزادی ور از سال 80 فعالیت خود را آغاز کرده است و با اصغر فرهادی هم تجربه بازی دارد.

فیلم نامزدی مهدی پاکدل و رعنا آزادی ور پخش شد + فیلم دیدنی

ازدواج

رعنا آزادی 35 ساله با مهدی پاکدل ازدواج کرده است .

رعنا آزادی ور به همراه بیوگرافی کامل و عکس های دیدنی از وی

شروع فعالیت هنری

باریگری را از کلاس های آموزشگاهی شروع کرد از آموزشگاه به فیلم مارمولک کمال تبریزی در سال 82 معرفی شد و اولین تجربه بازی را بدست آورد، سپس با یک سال دوری در سال 84 با سه فیلم موقعیت خود را در سینما ثابت کرد.

پارک وی و اصغر فرهادی

آزادی ور با ایفای نقش اول در فیلم پارک وی به کارگردانی فریدون جیرانی در سال 85 همرا با نیما شاهرخشاهی تجربه مفتاوت همراه با شناخته شدن در بین هنرمندان را بدست آورد او در فیلم درباره الی نقش همسر یکی از زوج های جوان فیلم را بازی کرد و با پر افتخار ترین کارگردان ایران اصغر فرهادی تجربه همکاری داشته است.

بازی در فیلم محمد (ص)

در فیلم محمد (ع) نقش ام جمیل را ایفا کرده ام که همسر ابولهب است این نقشی کاملا منفی و متفاوت در کارنامه من است تقریبا یکسال و نیم در آن پروژه بزرگ حضور داشتم.

کم کاری

در مجموع بازیگر پرکاری محسوب نمی شوم و همواره گزیده کار بوده ام و در طی چهارده سال فعالیتم سالی بیش از یک فیلم نداشته ام.

مدیران سینمایی را بهتر بشناسید/کارگردان فیلم توقیف شده‌ «خانه‌ی دختر»؛ رضاداد گفت بی‌مهری‌ها به فیلم، به نفعت می‌شود! | پایگاه اطلاع رسانی رجا

نقش جنجالی در خانه دختر

آزادی ور که در فیلم خانه دختر سال 93 در قالب دختری ایفای نقش کرده که به دلیل سوء ظن خانواده نامزدش نسبت به دوشیزه بودن وی مسیر زندگیش عوض می شود این فیلم نزدیک سه سال توقف بود که در نهایت نیم دوم سال 96 رفع توقیف شد و هنوز اکران نشده است، فیلم مارمولک در سال 82 نیز دچار حاشیه های زیادی شده بود.

لباس و خوش پوشی

رعنا آزادی ور اغلب خوش پوش است که البته گاه این خوش پوشی، جنجال هایی هم به راه انداخته است او همیشه سعی در نوعی متفاوت بودن در انتخاب های خود دارد طرح لباس های او معمولا بخشی متفاوت و غیر معمولی را در خود گنجانده است؛ فرمی عجیب یا دامنی غیر معمول که حتی این موضوع را می توان در رنگ ها هم مشاهده کرد.

 

منبع : نمناک

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied