شمانیوز
شما نیوز

بیوگرافی حسام منظور بازیگر سرشناس بانوی عمارت + زندگینامه

در ادامه با بیوگرافی کامل حسام منظور بازیگر سینما ، تئاتر و تلویزیون و نقش شازده ارسلان در بانوی عمارت به همراه عکس های خانوادگی و شخصی و فیلمشناسی را خواهیم خواند.

حسام منظور متولد 18 آذر 1359 در تهران ، بازیگر است، حسام منظور فارغ التحصیل فوق لیسانس کارگردانی از دانشگاه تربیت مدرس می باشد ، حسام منظور از بازیگران صاحب نام تئاتر است که کارگردانی نیز می کند و مدرس بازیگری هم می باشد.او در سریال بانوی عمارت جزو نقشهای اصلی است و در نقش شازده ارسلان که عاشق فخرالزمان که نقش آن را مریم مومن بازی میکند ایفای نقش میکند.

بیوگرافی حسام منظور بازیگر و همسرش + زندگینامه

زندگینامه حسام منظور :

        نام اصلی : حسام منظور

        متولد : 18 آذر 1359 در تهران

        زمینه فعالیت : سینما ، تئاتر و تلویزیون

        پیشه : بازیگر

        مدرک تحصیلی : فوق لیسانس کارگردانی

        سالهای فعالیت : 1382 تاکنون

حسام منظور بازیگر نقش ارسلان میرزا در سریال بانوی عمارت + تصاویر - آرمانین

شروع فعالیت

فعالیت خود را از سال 1382 وقتی 23 ساله بود بصورت جدی از نمایش خوان هشتم به کارگردانی محمد مسعود طیبی در کانون مفتح شروع کرد.

بازیگر مرد سال تئاتر

در سال 1388 برای نمایش مکبث کاندیدای دریافت بهترین بازیگر مرد سال بود اما در نهایت سال 1395 برای نمایش اودیسه جایزه بهترین بازیگر مرد سال را گرفت.

ارسلان میرزای قاجار یا شازده ارسلان قاجار کیست؟ | موج باز

تاسیس کلوپ

آقای منظور تجربه خود در بازیگری را در قالب تاسیس یه موسسه ای بنام کلوپ بازیگری با پذیرش هنرجه به آنها منتقل می کند ، او خود کارگردانی تئاتر هم انجام می دهد.در این آموزشگاه کلاس بازیگری مقدماتی ، پیشرفته و بدن و بیان برگزار می شود.

ساخت فیلم طلاخون با حسام منظور و شهاب حسینی+تصاویر

ورود به سینما

جدی ترین حضور وی در سینما با فیلم تلفن همراه رییس جمهور در سال 1390 شروع شد و در سال 1396 این تجربه با فیلم ربوده شده تکرار شد.

بازی در تلویزیون

حسام خان منظور در سال 96 اولین تجربه خود در سریال تلویزیونی را بدست آورد، او در سریال بانوی عمارت یکی از نقش های مهم را برعهده دارد که میتواند روی آینده هنری وی در تلویزیون و فیلم های تاریخی اثر گذار باشد.

تصاویری از سریال اربعین شبکه سه با بازی حسام منظور - ایسنا

وضعیت ازدواج :

آقای منظور هنوز ازدواج نکرده و مجرد می باشد.

حسام منظور: اهتمام به کارهای اقتباسی در تلویزیون لازم است/ چرا در سریال‌سازی به ادبیات‌مان رجوع نمی‌کنیم؟- اخبار سینما و تئ - اخبار فرهنگی تسنیم - Tasnim

انتقاد از وضعیت تئاتر

وضعیت تئاتر امروز ایران فاجعه بار است و من همه رو بخاطر مدیریت می بینم ، همه جای دنیا هنرمندان تئاتر کار می کنند و پول می گیرند ولی در ایران برعکس ما به دولت پول میدهیم.این در شان کشور ما نیست ، ما به دولت امید رای دادیم اما متاسفانه همان سیاست های دولت قبلی را در تئاتر ادامه می دهد.

منبع : نم نمک

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied