شمانیوز

با یک سری دیگر از هاک چاکلت خوشمزه در خدمت تان هستیم در ادامه میتوانید با یادگیری تهیه هات چاکلت فرانسوی فوق العاده ما را دنبال نمایید .

با یک سری دیگر از هات چاکلت خوشمزه در خدمت تان هستیم در ادامه میتوانید با یادگیری تهیه هات چاکلت فرانسوی فوق العاده ما را دنبال نمایید . هات چاکلت فرانسوی «لُ شکلات شو» نام دارد. فرانسوی ها با یک فنجان هات چاکلت گرم میشوند و بعنوان مدل ایتالیایی، این هات چاکلت نیز غلیظ و خامه ای هست. اگرچه کمی شیرین تر هست و بجای ماگ، در فنجان های کوچک میل می‌شود.

طرز تهیه :

1. شیر را در قابلمه متوسط روی حرارت ملایم آب کنید. هنگامیکه گرم شد، شکلات را افزون کنید و هم بزنید. برای این که شکلات به غلظت لازم برسد باید انها را سه دقیقه روی حرارت بسیار کم بجوشانید. اما مراقب باشید که سر نرود و چندان هم روی حرارت نماند.

درست مانند وقتی که می‌خواهید قهوه ترک درست کنید، چهارچشمی مراقب محتویات داخل شیرجوش باشید. در صورت تمایل می‌توانید شکر قهوه ای هم افزون کنید.

 2. مردم فرانسه این شکلات داغ را در فنجان قهوه میل می‌کنند. اگر می‌خواهید طعم بهتری داشته باشید. آن را چند ساعت کنار بگذارید و سپس دوباره گرم و نوش جان کنید.

 

منبع : تالاب

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied