شمانیوز
شما نیوز

احتکار کننده 3 هزار و 500 کیلوگرم مرغ در تهران دستگیر شد

فردی که 3 هزار و 500 کیلوگرم مرغ احتکار کرده بود دستگیر شد.

قیمت مرغ در ماه های اخیر نوسانات بسیاری پیدا کرده ات به حدی که با افزایش قیمت مرغ در جامعه با کمبود و نبود مرغ روبه رو شدیم و مردم برای خری یک عدد مرغ ساعت ها و هفته ها باید مراکز خرید را بگردند.در ادامه ماجرای احتکار مرغ مرد جوان را بخوانید.

 

به گزارش شمانیوز:معاون پلیس تهران مرد جوانی را که اقدام به احتکار مرغ کرده بود دستگیر کردند سرهنگ نادر مرادی معاون نظارت بر اماکن عمومی تهران گفت به دنبال دریافت گزارش‌هایی در خصوص دپوی مقادیر زیادی مرغ تکه شده اعم از بال و کتف مرغ در یک سردخانه در حوالی تهرانسر موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموریت معاون نظارت بر اماکن عمومی پلیس امنیت پایتخت قرار گرفت.

 

احتکار کننده بال و کتف مرغ دستگیر شد

وی افزود :پس از انجام تحقیقات تکمیلی و اخذ دستور قضایی در روز گذشته ماموران معاونت نظارت بر اماکن عمومی پلیس امنیت پایتخت به همراه یک تیم از تعزیرات به آدرس مذکور مراجعه کرد که در بازرسی در از این سردخانه ۳ هزار و ۵۰۰ کیلوگرم بالم کتف مرغ احتکار شده کشف شد. معاون نظارت بر اماکن عمومی پلیس امنیت پایتخت با بیان اینکه برابر دستور قضایی و تا اعلام‌نتیجه سردخانه پلمپ شد خاطرنشان کرد متصدی این سردخانه نیز پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قضایی به دادسرا معرفی شد گفتنی است که کارشناسان تعزیرات ارزش ریالی کالاهای کشف شده را یک میلیارد و ۱۰۰ میلیون ریال برآورد کرده‌اند

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied