شمانیوز

مدیرکل بیمه سلامت خراسان جنوبی گفت: دفترچه سلامت تامین اجتماعی تا پایان شهریور 1400 تمدید شد.

به گزارش شمانیوز: همه کسانی که تحت پوشش سازمان تامین اجتماعی هستند می توانند از تامین اجتماعی درخواست پوشش درمانی کنند بیمه درمانی تامین اجتماعی با صدور دفترچه بیمه تامین اجتماعی برای بیمه گذار و دیگر افراد تحت سرپرستی او کمک میکند تا این افراد بتوانند در زمان بیماری و نیاز به استفاده از خدمات درمانی طبق قوانین بیمه درمانی تامین اجتماعی از مزایای دفترچه بیمه خود استفاده کنند.دارندگان دفترچه بیمه تامین اجتماعی می‌توانند از خدمات درمانی به صورت رایگان و یا با هزینه‌های بسیار پایین‌تری استفاده کنند.

 

تمدید دفترچه بیمه سلامت

علی اربابی گفت: با توجه به شیوع ویروس کرونا و تمدید دفاتر بیمه سلامت تا پایان شهریور ۱۴۰۰ به منظور کاهش مراجعات بیمه شدگان به دفاتر پیشخوان دولت طرف قرارداد. برای جلوگیری از شیوع بیشتر این بیماری پوشش بیمه‌ای بیمه شدگان صندوق های بیمه‌ای کارکنان دولت روستاییان و سلامت همگانی به صورت سیستمی تا ۳۱ شهریور ماه سال جاری تمدید شد.

اربابی افزود :بیمه شدگانی که تاریخ پایان اعتبار سیستمی دفترچه آنها از اول فروردین ۱۴۰۰ به بعد است تا پایان شهریور ماه سال جاری در سامانه تمدید شد و گفت: همه بیمه شدگان می توانند از طریق سامانه یکپارچه تلفنی ۱۶۶۶ هرگونه سوال نظر پیشنهاد به شکایتی در خصوص بیمه سلامت دارند اعلام و پیگیری کنند.

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied