شمانیوز
شما نیوز

ورود و خروج به تهران ممنوع شد

چشیب کاهش بیماری در تهران، کمتر از سایر مناطق کشور است و علت اصلی آن این است که بیماران در تهران با وضعیت حال بد مراجعه می‌کنند.

در حال حاضر ۷ هزار و ۳۵۰ نفر در بیمارستان‌های تهران بستری هستند که از این تعداد یک هزار و ۹۸۰ بیمار در بخش مراقبت‌های ویژه بستری هستند با توجه به مصوبه ستاد ملی کرونا طرح ممنوعیت سفر در تعطیلات پیش رو با همکاری پلیس راهور انجام می‌شود و در این مدت هیچ مجوزی جهت خروج از استان تهران صادر نمی شود.

 

ممنوعیت سفر از تهران

در تهران بزرگ ممنوع است رئیس پلیس راه تهران بزرگ نیز از ممنوعیت تردد های سفرهای بیش شهری در ایام تعطیلات عید فطر خبر داد سرهنگ نورالله خادم بیان داشت بنا به ابلاغ ستاد ملی کرونا محدودیت تردد خودروهای بین شهری در تعطیلات عید فطر از ساعت "۱۴ روز سه شنبه"  "۲۱ اردیبهشت ماه" " ساعت ۱۲ روز شنبه ۲۵" این ماه اجرای خواهد شد. وی با اشاره به اینکه همکاری بیش از مردم از انجام سفر ها از شیوع بیماری کرونا خواهد کاست.

 

دوربین ها ورود وخروج را ضبط می کنند

وی افزود تردد خودروهای حمل و نقل عمومی بار و مسافر و همچنین وانت بارهای حمل ارزاق عمومی از این طرح مستثنی است رئیس پلیس راه تهران بزرگ ابراز داشت تردد خودروهای شخصی به صورت هوشمند توسط دوربین ها و در نقاط فاقد دوربین توسط ماموران پلیس راه کنترل و اعمال قانون خواهند شد وی توضیح داد در نقاط فاقد دوربین کارکنان پلیس راه و یگان امداد در سه محور آزادراه تهران شمال گردنه نعلبندان آزادراه تهران-قم کیلومتر ۶۵ مستقر هستند و در صورت تردد غیر ضروری و غیر مجوز اعمال قانون خواهند شد

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied