شمانیوز
شما نیوز

اولین تصاویری تکان دهنده از سردخانه ها و خیابان های غزه + ویدئو

در بمباران نوار غزه تعداد بالایی از مردم این منطقه به شهادت رسیدند.

به گزارش شمانیوز: ارتش رژیم صهیونیستی بامداد امروز مدعی شد که نیروی هوایی و زمینی این رژیم هم اکنون عملیات گسترده‌ای را علیه غزه آغاز کردند.

 

تکذیب ورود اسرائیل به خاک غزه

همزمان وبگاه "غزه الان" گزارش داد که خبرهای منتشر شده در مورد آغاز حمله زمینی اسرائیل به غزه صحت ندارد و صرفاً جنگنده های این رژیم به شدت در حال بمباران غزه هستند. غزه الان اعلام کرد که رزمندگان و گروه‌های مقاومت در امتداد نوار مرزی باریکه غزه به حالت آماده‌باش درآمده‌اند.

"خبرنگار المیادین" نیز ورود نظامیان اسرائیلی به خاک غزه را تکذیب کرد و گفت :اسرائیل به شدت درحال بمباران نوار غزه است در همین حال خبرنگار العالم گزارش داد که آنچه اکنون در مرزهای غزه در حال رخ دادن است مانور نظامی ارتش اسرائیل است و عملیات نفوذ آن ها.

 

 

 

 

حمله زمینی به غزه

 از سوی دیگر وال "استریت ژورنال" به نقل از ارتش رژیم صهیونیستی مدعی شد که عملیات زمینی ارتش اسرائیل در نوار غزه آغاز شده است. این در حالی است که ابو حمزه سخنگوی نظامی سرایا القدس شاخه نظامی جهاد اسلامی دیشب به دشمن صهیونیستی هشدار داد که اگر در فکر عملیات زمینی باشد این نزدیک بهترین مسیر برای رسیدن به پیروزی مقاومت است." ابوعبیده" سخنگوی گردان‌های قسام نیز در بیانیه خطاب به صهیونیست‌ها با اشاره به طرح احتمال حمله زمینی به غزه گفت: قطعاً ورود زمینی دشمن به هر نقطه از نوار غزه فرصتی مناسب برای هلاکت و اسارت شمار بیشتری از نیروهای دشمن خواهد بود و ما آماده ایم به یاری خداوند درسی فراموش نشدنی به دشمنان بدهیم

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied