شمانیوز
شما نیوز

شرایط دریافت وام های مختلف برای تاکسیرانی ها

مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهر تهران در مورد شرایط دریافت وام نوسازی و تعمیرات خودروهای تاکسی توضیحاتی داد.

به گزارش شمانیوز:محمد روشنی مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهر تهران در مورد شرایط جدید کمک هزینه برای تعمیر ناوگان تاکسیرانی های تهران اظهار کرد با توجه به شرایط موجود قطعه‌های خودروهای تاکسیرانی تا ۲۰۰ درصد افزایش قیمت داشته و با توجه به این شرایط هیچ کمکی از سوی دولت به شهرداری تهران آنطور که شایسته و باید انجام می‌شد نشده است و این موضوع را نیز قبول دارم که ما نتوانستیم در سازمان تاکسیرانی شهر تهران حمایت های لازم را در این زمینه انجام دهیم.

ی افزود: لذا در راستای کمک به  رانندگان تاکسی  تفاهم نامه‌ای با یکی از بانک‌های کشور انجام دادیم که مراحل نهایی را طی می‌کند که به هر راننده تاکسی ۱۵ تا ۲۰ میلیون تومان با کارمزد ۴ درصد وام تعمیرات و خرید ملزومات تعلق بگیرد که تا آخر خرداد ماه ابلاغ خواهد شد.

مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر  تاکسیرانی شهر تهران  گفت: در زمینه تامین لاستیک نیز با دو شرکت صحبت کردیم که لاستیک‌ها را با وام ۲ میلیون تومانی با کارمزد ۴ درصدی لاستیک دراختیار رانندگان تاکسی قرار می‌دهیم.

روشنی بیان کرد: متاسفانه یکی از مشکلات اساسی نوسانات  قیمت خودرو  است که مانع نوسازی تاکسی در شهر تهران می‌شود، خوشبختانه توانستیم مجوز نوسازی ۱۰ هزار تاکسی را دریافت کنیم که برای نوسازی نیز به هر راننده ۹۰ میلیون تومان وام تعلق می‌گیرد

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied