`
شمانیوز
شما نیوز

قیمت مسکن در اصفهان چقدر است؟ / محلات ارزان و گران قیمت کدامند؟

با توجه به پیام و واکنش مخاطبان تجارت‌نیوز به گزارش اجاره آپارتمان در برخی از محلات اصفهان، قیمت واقعی مسکن در اصفهان چقدر است؟

به گزارش پایگاه خبری نامه نیوز: قیمت مسکن در چند سال اخیر روند روبه افزایشی داشته است.افزایش قیمت مسکن باعث شد بسیاری از مردم برای سکونت به حاشیه های شهر بروند.افزایش قیمت مسکن دلیل مشکلات بسیاری برای مستاجران شد.همچنین با افزایش چشمگیر قیمت مسکن خریدن خانه تبدیل به رویایی دست نیافتنی برای بسیاری شده است.

بر اساس آگهی‌های دیوار فهرستی از متوسط اجاره ماهانه در برخی از مناطق و محلات اصفهان به دست آمده بود که با توجه قیمت‌های ثبت شده در آن جدول برخی از مخاطبان واکنش‌هایی نشان دادند که قیمت‌ مسکن در اصفهان چگونه است.

بر اساس آگاهی‌های ثبت شده در سایت دیوار قیمت آپارتمان در محله مرداویج که به گفته مخاطبان از محلات گران قیمت اصفهان است بعضی از آگهی‌ها تا قیمت مسکن برای هر متر مربع آپارتمان ۶۲ میلیون تومان می‌رسد. همچنین برخی دیگر از آگهی‌های این محله با قیمت‌های هر متر مربع حدود ۴۰ تا ۴۵ میلیون تومان ثبت شده است.

همچنین آگهی‌ها در محله ملاصدرا با قیمت‌ مسکن همچون برای هر متر مربع آپارتمان در کانال ۴۰ میلیون تومان و تا نزدیک ۵۰ میلیون تومان ثبت شده است.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied

این خبر را از دست ندهید
دیگر رسانه ها