`
شمانیوز
شما نیوز

پرستو صالحی به کدام کشور مهاجرت کرد؟ + عکس

پرستو صالحی در فضای مجازی عکس جدیدی منتشر کرده که باعث گمانه‌زنی‌هایی درباره او شده است.

به گزارش پایگاه خبری پیشنهاد ویژه: پرستو صالحی با نام اصلی الهام صالحی سیاوشانی، بازیگر سینما و تلویزیون ایران است. پرستو صالحی فعالیت هنری خود را از سال ۱۳۷۵ با کار تئاتر آغاز و اولین نقش بلندش را در سریال محاکمه به کارگردانی حسن هدایت ایفا کرد. پرستو صالحی پس از بازی در سریال تلویزیونی «زیر آسمان شهر» به شهرت رسید. پرستو صالحی به همراه برادرش، امیر صالحی، با حضور در هجدهمین قسمت از برنامه ماه عسل در رمضان سال ۱۳۹۵ از اعتیاد پدرش به مواد مخدر پرده برداشت. پرستو صالحی به تازگی با انتشار پستی از مهاجرتش خبر داد.​پرستو صالحی

 

بیوگرافی پرستو صالحی

نام اصلی: الهام

نام هنری: پرستو 

نام خانوادگی: صالحی 

زمینه فعالیت: بازیگری

 
تاریخ تولد: 9 آبان 1356

محل تولد: تهران

تاهل: مجرد

همسر پرستو صالحی

پرستو صالحی در دی ماه 97 با انتشار پستی در صفحه شخصی خود خبر ازدواج خود را علنی کرد. پس از آنکه پرستو صالحی خبر ازدواج خود را رسمی کرد، شایعات بسیار زیادی پیرامون اینکه همسر وی نوید حیدری است، شکل گرفت که با تکذیبیه تند خود خانم صالحی مواجه شد. در حال حاضر اصلاع چندانی از وضعیت تاهل پرستو صالحی در دست نیست.

پرستو صالحی

حواشی پرستو صالحی در فضای مجازی

پرستو صالحی بازیگر شناخته شده اما نه چندان معروف ایرانی است که چند روز پیش از ایران برای همیشه مهاجرت کرد. این بازیگر زن بعد از مهاجرت ویدئویی منتشر کرد. او در صحبت های خود گریه می کرد و می گفت به خاطر خانواده مجبور به رفتن شده است و این مهاجرت به خواست خودش نبوده است!

پرستو صالحی خیلی وقت است که کم کار شده و قطعا حالا که در خارج از ایران به سر می برد، خوشحال است و این بغض و اشک ها تنها برای تبرئه کردن خودش از این حرکت است. خانم بازیگر در ویدیوی که از خود منتشر کرد، گفت قصد کشف حجاب ندارد اما با سرعت تصویری استوری کرد که در کنار «کامران و هومن» دو برادر خواننده ایرانی آن هم دست به کمر حضور دارد.

پرسو صالحی به شخصه نگفت به کدام کشور رفته اما از آن جایی که کامران و هومن در ترکیه کنسرت دارند، قطعا خانم بازیگر هم در این کشور است. در ادامه این تصویر را مشاهده می کنید.

پرستو صالحی

لازم به ذکر است، چندی پیش پرستو صالحی پستی با عنوان «گاهی برای بودن باید رفت. سخت بود دل کندن خیلی سخت...» را در صفحه شخصی اش در فضای مجازی منتشر کرد.

این پست پرستو صالحی این شائبه را در اذهان ایجاد کرده است که گویا این بازیگر سینما و تلویزیون از کشور مهاجرت کرده است.

پرستو صالحی

پرستو صالحی با نام اصلی الهام صالحی بازیگر سینما و تلویزیون ایران است. پرستو صالحی دانشجوی انصرافی رشته نمایش است. اسطوره‌هایش فریدون فرخزاد، محمدعلی فردین، ناصر حجازی، داریوش اقبالی، بهرام بیضایی و… هستند و عاشق گل نرگس، دریا، ماه، شعر و البته سینما است. پرستو صالحی فعالیت هنری خود را از سال ۱۳۷۵ با کار تئاتر آغاز و اولین نقش بلندش را در سریال محاکمه به کارگردانی حسن هدایت ایفا کرد. معرف او به آن کار، استاد گریمش فرهنگ معیری بوده که دوره گریم را هم نزد خود ایشان گذرانده‌ است.

پرستوصالحی، در خرداد ماه ۱۳۹۹ در اینستاگرام خود اعلام کرد که به خاطر حضور در مراسم قربانیان انهدام هواپیمایی اوکراین توسط سپاه و پست های اینستاگرامی‌اش احضار شده و اکنون با قید وثیقه آزاد است. او نوشت: از امروز به خاطر تنهایی خودم سکوت می‌کنم، به حرمت موی سپید مادرم سکوت می‌کنم، به خاطر تپش قلب برادرم سکوت می‌کنم. سکوتی سنگین‌تر از فریاد.

پرستو صالحی از هشتگ‌های ممنوع کار، ممنوع کلام و ممنوع خروج برای خود استفاده کرده‌ بود.

 
 
آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied

این خبر را از دست ندهید