`
شمانیوز
شما نیوز

امروزه تبلیغات حرف اول را می زند. اگر بتوانیم تبلیغات خوبی انجام دهیم قطعا فروش خوبی هم نصیب مان خواهد شد. شرکتهای برتر و پیشرو، شرکتهایی هستند که دائما تبلیغ می کنند، و نمیخواهند هرگز از یاد و خاطره مشتریان شان محو شوند. بقای بسیاری از شرکتها بخاطر تبلیغات مستمر است. آنچه اهمیت فراوانی دارد استمرار شرکتهای بزرگ در زمینه تبلیغات است. تبلیغ همیشه نه به قصد فروش بیشتر، بلکه به قصد فراموش نشدن صورت می گیرد. اگر فراموش شوید، مشتری برند دیگری را در ذهنش به جای شما خواهد نشاند. و این اتفاق اصلا خوبی نیست.

در این مطلب می خواهیم به معرفی چند ابزار تبلیغاتی مجازی کاملا مفید و موثر بپردازیم. که می تواند هم فروش شما را افزایش دهد، هم باعث بیشتر دیده شدن شما شود، هم تعامل شما را به مخاطبین هدف تان بیشتر کند، و هم موجب برند شدن شما در کسب و کارتان شود.

​یکی از ابزارهای تبلیغاتی عالی تبلیغات واتساپ است. در نظر داشته باشید، چه واتساپ، چه اینستاگرام، چه پیامک های تبلیغاتی، چه ایمیل تبلیغاتی، چه تبلیغات گوگلی و... همگی ابزار محسوب می شوند. ابزارهایی که پیام رسان هستند و پیامهای ما را به مخاطبین هدف یا غیر هدفمند ما می رسانند. نتیجه گرفتن ما از روش های تبلیغاتی در پلتفرم های مختلف تا حدود قابل توجهی به خود ما و محتوای ما ربط دارد. کمپین تبلیغاتی ما می بایستی هوشمندانه طراحی شده باشد تا بتوانیم از هر مدل تبلیغاتی، جواب خوبی بگیریم.

تبلیغات در واتساپ , واتساپ مارکتینگ , بازاریابی در واتس اپ

یکی از روش های تبلیغاتی موثر تبلیغات در واتساپ است. در این روش ما می توانیم محتوای تبلیغاتی شما را هر آن چه که باشد، در هر فرمتی که باشد، چه عکس و چه فیلم و چه فایل و چه پوستر تبلیغاتی، به هر جامعه هدفی که مد نظرتان است ارسال کنیم. بازاریابی واتساپ یا واتساپ مارکتینگ یا تبلیغات واتساپ با توجه به حضور حداکثری مردم در پیام رسان واتساپ می تواند بسیار جواب باشد. ضمنا تبلیغات شما می تواند هدفمند ارسال گردد و به دست مخاطبین هدف تان برسد. ارسال تبلیغات برای کسانی که واقعا خواستار استفاده از محصولات و خدمات شما باشند می تواند بهترین نوع بازاریابی در واتساپ محسوب شود.

تبلیغات (1)

بهتر است تبلیغات در واتساپ هدفمند ارسال شود. یعنی به دست جماعتی برسد که احتمال مشتری شدن شان زیاد باشد. هر تبلیغی موثر نیست. تبلیغ اگر به دست مخاطب هدف نرسد بدون فایده خواهد بود. فرقی نمی کند چه تبلیغی انجام دهید. تبلیغات غیر هدفمند تبلیغاتی ست که به دست جماعتی برسد که احتمال مشتری شدن شان صفر درصد است. واتساپ ارسال کننده محتوای شما خواهد بود، همین. این رسالت پیام رسان هاست که پیام شما را برای هر کسی که میخواهید ارسال کنند. اما نتیجه تبلیغات در واتساپ به محتوالی ارسال ی شما و خاطبینی که برای شان تبلیغات میفرستید بستگی مستقیم دارد.

اینستاگرام هم یکی از شبکه های اجتماعی پرطرفدار است. این شبکه اجتماعی بیش از یک میلیارد مخاطب دارد. در کشور ما 50 میلیون کاربر اینستاگرامی وجود دارد. تبلیغات در اینستاگرام بسیار مفید و موثر است. البته به شرطی که تبلیغاتی درست و اصولی انجام بگیرد. در اینجا می خواهم یکی از سرویس های تبلیغاتی در اینستاگرام را با نام پاپ آپ اینستاگرام به شما معرفی معرفی کنم.

تبلیغات پاپ آپ اینستاگرام

تبلیغات پاپ آپ اینستاگرام یکی از جدیدترین روش های تبلیغاتی در اینستاگرام محسوب می شود. روش پاپاپ اینستاگرام هم می تواند به شما فالوورهای واقعی ایرانی بدهد و هم بازدید پیج شما را به شدت بالا ببرد، از طرفی روش پاپ آپ می تواند به مشتریان شما نیز بیافزاید. اما همیشه فقط از روش پاپ آپ اینستاگرام استفاده نکنید. روش های متعددی وجود دارد برای تبلیغات گسترده در اینستاگرام، که هر کدام می تواند در جایگاهش مفید باشد. روش پاپ آپ اینستاگام یکی از آنهاست. در روش پاپ آپ اینستاگرام، پیج شما برای صدها هزار نفر همزمان فرستاده می شود. پیج شما یهویی روی گوشی افراد پدیدار می شود.

آیا تبلیغات پاپ آپ اینستاگرام هدفمند است و می تواند موجب افزایش فالوور پیج شود؟

بله روش پاپ آپ اینستاگرام می تواند موجب افزایش فالوورهای اینستاگرام پیج شما شود. اما هدفمند نیست. چرا که پیج شما توسط صدها هزار نفر در افسار نقاط کشور دیده می شود. البته احتمالا علاقمندان پیج شما، شما را فالوو کنند و عملا جذب می تواند هدفمند صورت گرفته باشد.

تبلیغات (1)

روش پاپ آپ اینستاگرام در عین حال که مفید است می تواند کاملا خطرناک نیز باشد. نباید بیش از حد از روش پاپاپ اینستاگرام استفاده کنید. برای پیج تان خطرساز می شود. ممکن است نفرات زیادی شما را بلاک یا اسپم کنند، زیرا این روش جزو تبلیغات ناخواسته محسوب میشود. و اگر قرار باشد نرخ اسپم و بلاک شما بالا برود پیج تان را روزی از دست خواهید داد (دیسیبل خواهید شد.)

روش تبلیغاتی دیگر وجود دارد با عنوان ارسال پیامک تبلیغاتی یاSMS  تبلیغاتی

ارسال پیامک تبلیغاتی به شماره های لیست سیاه یا بلک لیست یا مسدود مخابرات

یکی دیگر از روش های تبلیغاتی موثر ارسال پیامک تبلیغاتی ست. اگر تبلیغات شما دست بازار هدف تان برسد شدیدا نتیجه بخش خواهد بود. ضمنا بسیار هم کم هزینه و بصرفه خواهد بود. از طرفی ارسال پیامک تبلیغاتی می تواند بسیار زودبازده باشد. امروز پیامک تبلیغاتی رد می کنید، ممکن است فردا نتیجه بگیرید. برای کسانی که می خواهند تبلیغاتی زودبازده انجام دهند تبلیغات پیامکی می تواند مفید باشد. اما مشکلی وجود دارد. مشکل این است که خیلی ها امکان دریافت پیامک تبلیغاتی گوشی و سیم کارت خود را بسته اند. و نمی توان به آنها پیامک تبلیغاتی فرستاد. در واقع امکان دریافت پیامک تبلیغاتی گوشی یا سیم کارت خود را مسدود کرده اند و خطوط شان جزو سیم کارتهای بلک لیست یا مسدود مخابرات (از نظر دریافت پیامک ها تبلیغاتی) محسوب می شود. ما این مشکل را رفع کرده ایم. ما می توانیم قابلیت ارسال پیامک تبلیغاتی به شماره های لیست سیاه یا بلک لیست یا مسدود مخابرات فراهم کنیم. در واقع شما می توانید با دریافت و فعال سازی خطوط خدماتی امکان ارسال پیامک برای شماره های بلک لیست را برای خویش فراهم کنید. جهت دریافت اطلاعات بیشتر کلمه شرکت تبلیغاتی آسایش را گوگل کنید.

تبلیغات

 
آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied