`
شمانیوز
شما نیوز

عکس متفاوت فریبا نادری

عکس جنجالی فریبا نادری در شمال را ببنید.

عکس متفاوت فریبا نادری

به گزارش پایگاه خبری شما و اقتصاد: فریبا نادری از بازیگران زیبا و جوان در حوزه سینما و تلویزیون می باشد. فریبا نادری تحصیلکرده رشته گرافیک رایانه ای می باشد . از فیلم های دیده شده فریبا نادری می توان به ستایش اشاره نمود . فریبا نادری 8 سال بعد از فوت همسر اولش تن به هیچ ازدواجی نداد تا بالاخره فریبا نادری با مهرداد طباطبایی از فعالان مواد غذایی و لبنیات ازدواج کرد.​

بیوگرافی کاملی از فریبا نادری 

فریبا نادری در تهران به دنیا آمد و یک برادر و دو خواهر دارد. نادری که در اوج جوانی با مسعود رسام که خیلی از او بزرگ‌تر بود ازدواج کرد، گفت که این ازدواج به تشخیص خودش انجام شده‌است. او پس از مرگ همسرش در سال ۱۳۸۸ در مصاحبه‌ای اعلام کرد هرگز با بازیگران تلویزیون یا سینما ازدواج نخواهد کرد. او در مورد همسرش می‌گوید: «در کنار مسعود رسام زندگی عاشقانه‌ای داشتم و با وجود بیست و هفت سال تفاوت سنی هیچ وقت در زندگی با او خلائی حس نکردم. حتی کوچکترین سخنان او برای من آموزنده بود و این بهترین خاطره‌ام از اوست که هنوز هم حرف‌های پر محتوایش در خاطرم هست.»

فریبا نادری

 

فعالیت بازیگری فریبا نادری

شاید به جرائت بتوان گفت روزی که فریبا نادری به همراه دوست گریمورش به دفتر کار مسعود رسام رفته بود هیچ گاه تصور نمیکرد که سرنوشت اش با مسعود رسام گره بخورد و وارد دنیای بازیگری و عرصه هنر بشود! او که خیلی اتفاقی پا به عرصه بازیگری گذاشته است در این باره می گوید از بچگی عاشق بازیگری بوده ام و همیشه دوست داشتم جای قهرمانان فیلم های مورد علاقه ام بازی کنم ولی پدر و مادرم به شدت مخالف این قضیه بودند و حتی زمانی که در دوره نوجوانی پیشنهاد اجرا در برنامه نیمرخ به من داده شد مادرم مخالفت کرد تا اینکه یک روز به همراه دوست گریمورم به دفتر آقای رسام رفتیم و ایشان از من تست بازیگری گرفتند و برای بازی در سریال مروارید سرخ علیرغم مخالفت خانواده ام انتخاب شدم بعد از معرفی در آن سریال، بازی در سریال گل بارون زده سبب شد اهالی سینما حساب ویژه ای روی او باز نمایند و سر آغازی برای شروع فعالیت هنری او گردد.

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied