`
شمانیوز
شما نیوز
ارز فی

حرکت عجیب جواد عزتی در جشن حافظ

در حاشیه جشن حافظ که دیشب برگزار شد جواد عزتی هنگام گرفتن جایزه همسرش مهلقا باقری را در آغوش گرفت و گفت : زن خودمه !

به گزارش پایگاه خبری رصد ورزشی: جواد عزتی هنرمند ایرانی است . جواد عزتی فارغ‌التحصیل تئاتر از هنرستان سوره است . جواد عزتی از ۱۵ سالگی وارد دنیای تئاتر شد. جواد عزتی صاحب یک شعب رستوران‌ است. در ادامه عکسی که مه لقا باقری همسر جواد عزتی به اشتراک گذاشته را می بینیم.

بیوگرافی جواد عزتی

محمدجواد عزتی زادهٔ ۲۰ دی ۱۳۶۰ در تهران بازیگردان و بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون اهل ایران و فارغ‌التحصیل تئاتر از هنرستان سوره است. او توانست در کنار رضا عطاران در فیلم هزارپا رکورد فروش فیلم در ایران را به طرز قابل توجهی بالا ببرد، علاوه بر این وی در فیلم‌های پر فروشی همچون آینه بغل، اکسیدان، لاتاری و ماجرای نیمروز و ماجرای نیمروز رد خون بازی کرده‌است.

جواد عزتی از ۱۵ سالگی وارد دنیای تئاتر شد. به گفته خودش یک روز تصادفا تست بازیگری می‌دهد و همان‌جا با چند نفر آشنا شده و گروه تئاتر تشکیل می‌دهند. بعدها مشخص می‌شود که آن تست بازیگری یک تست قلابی بوده است ولی همان بهانه‌ای می‌شود تا او وارد دنیای بازیگری شود. گروهی که آقای عزتی و دوستانش تشکیل دادند به صورت کاملا خودجوش مشغول اجرای تئاترهای خیابانی می‌شود و خیلی زود رو به اجرا بر روی صحنه سالن تئاتر می‌آورد.

اولین اجرای جواد عزتی در مقابل دوربین به سال ۷۹ برمی‌گردد با سریالی که سعید آقاخانی کارگردانی آن را به عهده داشت که سریال قصه‌های شبانه نام داشت و جواد عزتی در آن هم به جای عروسک صحبت می‌کرد و هم یک نقش دیگر داشت. بازیگری او در کارهایی چون بی‌مقدمه، کمربندها را ببندید، باغ مظفر ، قهوه تلخ و... ادامه پیدا کرد.
آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied