`
شمانیوز
شما نیوز
ارز فی

قتل ۵ نفر در شیراز به دلیل اختلاف مالی

اختلافات مالی بر سر تقسیم ارث و میراث منجر به قتل ۵ نفر در شیراز شد.

به گزارش خبرنگار شمانیوز از شیراز، فرمانده انتظامی فارس گفت: حوالی ساعت یک بامداد اول آذر از طریق مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ یک فقره درگیری منجر به قتل ۵  فرد ۳۵ تا ۶۰ ساله  در خیابان عدل شیراز به ماموران پلیس اعلام شد و  بررسی موضوع در دستور کار قرار گرفت .

سردار رهام بخش حبیبی اظهارداشت: ماموران در بررسی‌های اولیه مطلع شدند قاتل که داماد خانواده بوده با اسلحه کلاش ۵ نفر از بستگان درجه یک همسرش شامل ۲  برادر زن، همسر، دختر و پسر برادر خانم خودش را کشته و با گروگان گرفتن دو نفر از بستگان مقتولین متواری شده است.

وی افزود: از همان لحظات اولیه ماموران پلیس برای شناسایی و دستگیری قاتل اقدام و با تحقیقات فنی و تخصصی محل اختفا قاتل را در همان حوالی شناسایی کردند.

سردار حبیبی تصریح کرد: ماموران پس از هماهنگی با مقام قضائی به محل مورد نظر اعزام شدند که قاتل به محض مشاهده پلیس با اسلحه کلاش به سمت ماموران اقدام به تیراندازی کرد.

او با اشاره به اینکه پس از حدود یک ساعت درگیری، قاتل بدون توجه به دستور پلیس همچنان اقدام به تیراندازی می‌کرد، عنوان داشت: ماموران انتظامی در درگیری متقابل موفق شدند هر دو گروگان را سالم آزاد و قاتل ۵۵ ساله را هدف قرار دهند که به مرگ او منجر شد .

وی با اشاره به اینکه علت اصلی درگیری برابر بررسی‌های اولیه پلیس اختلاف مالی بر سر ارث و میراث بوده است گفت: امنیت کنونی استان فارس به سادگی به دست نیامده که با حرکات سوء عده‌ای از مخلان نظم و امنیت خدشه‌دار شود؛ بنابراین به مردم اطمینان می‌دهیم با تمام توان حافظ امنیت و نظم و آرامش آنان هستیم.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied