`
شمانیوز
شما نیوز

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان فارس گفت: بیش از ٢٠ هزار بسته معیشتی در راستای کمک به نیازمندان جامعه تهیه و توزیع خواهد شد.

به گزارش خبرنگار شمانیوز از شیراز، مرتضی موصلی اظهارداشت: یکی از اصلی ترین سرمایه‌های اجتماعی خیران و نیک اندیشان اند و در کمیته امداد نیز نیکوکاران سرمایه اصلی امداد هستند

وی ادامه داد: در راستای کمک خیران به هم نوعان کارهای بزرگی در جریان بوده و جریانی از کارهای نیکوکارانه شکل گرفت که همه دستگاه‌ها پای کار آمدند.

وی در خصوص اقدامات خیرخواهانه در ماه مبارک رمضان تصریح کرد: در ماه مبارک رمضان سال جاری کارهای مختلفی برنامه ریزی شد تا بتوانیم در کارهای طرح اکرام ایتام و محسنین منشأ اثر باشیم.

وی افزود: کارهای خوبی انجام شد و در ۱۴ روز اول ماه مبارک بیش از ۹ هزار نیکوکار جدید به جرگه نیکوکاران اضافه شدند و با فاصله ۲ هزار اختلاف بیش از استان خراسان رضوی به رتبه اول کشور در این ۱۴ روز دست یافتیم.

مدیرکل کمیته امداد فارس در خصوص توزیع بسته‌های معیشتی گفت: در قالب طرح کمک‌های مومنانه بیش از ٢٠هزار بسته معیشتی تهیه و توزیع آن میان نیازمندان صورت گرفته است.

به گفته این مقام مسئول ۴٠٠ آشپزخانه در راستای طرح اطعام مهدوی در استان فارس فعال شده و اقدام به پخت و توزیع غذای گرم میان محرومان کرده‌اند.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied

این خبر را از دست ندهید
دیگر رسانه ها