`
شمانیوز
شما نیوز

برخورد با تخلفات فروشندگان لوازم خانگی در شیراز

معاون بازرسی و حمایت از مصرف کنندگان سازمان صنعت، معدن و تجارت فارس از کشف ۴ فقره پرونده تخلف انواع لوازم خانگی خرده‌فروش و عمده فروش شهر شیراز به ارزش بیش از دو میلیارد ریال خبر داد.

به گزارش خبرنگار شمانیوز از شیراز، مهدی حسنی اظهار داشت: براساس بازرسی‌های انجام شده از فروشگاه‌های توزیع کننده انواع لوازم خانگی خرده‌فروش و عمده فروش در سطح شهر شیراز در هفته گذشته بیش از ۱۰ مورد بازرسی از واحدهای مذکور به عمل آمد که منجر به کشف چهار فقره پرونده تخلف به ارزش ریالی ۲ میلیارد و ۷۶۰ میلیون و ۷۰۰ هزار شد.

او افزود: این ۴ واحد با توجه به برگزاری جلسات و همچنین تذکرات قبلی واطلاع رسانی توسط اتحادیه مربوطه ، اقدام به اخذ کد نقش نکرده‌اند و همچنین میزان موجودی و ورود و خروج کالاهای خود را در سامانه جامع تجارت به ثبت نرسانیده بودند که پرونده تخلف این چهار واحد تشکیل و برای سیر مراحل قانونی به تعزیرات حکومتی مرکز استان ارجاع شد.

وی در رابطه با سامانه دریافت گزارش‌های مردمی در زمینه تخلفات صنفی هم گفت: همشهریان می‌توانند از طریق شماره تلفن ۱۲۴ یا سامانه دریافت رسیدگی به تخلفات اقتصادی موارد تخلف را به همکاران ما منعکس کنند تا براساس قانون برخورد لازم و قانونی انجام شود.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied

این خبر را از دست ندهید
دیگر رسانه ها