`
شمانیوز
شما نیوز

افتتاح 41 پروژه در بخش کشاورزی فارس

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان فارس از افتتاح 41 پروژه عمرانی و اشتغال زا با اعتباری بالغ بر 2000 میلیارد ریال در هفته جهاد کشاورزی خبر داد.

افتتاح 41 پروژه در بخش کشاورزی فارس

به گزارش خبرنگار شمانیوز از شیراز، مجتبی دهقان پور با بیان اینکه 36 طرح اشتغال زا و مابقی عمرانی است، گفت: طرح های اشتغال زا در زمینه های تولیدات گیاهی، دامی و صنایع تبدیلی و غذایی با اعتباری بیش از 1643 میلیارد ریال اجرا می شود و اشتغال زایی 140 نفری را به دنبال دارد.

وی با اشاره به اینکه طرح های عمرانی شامل اجرای سامانه نوین آبیاری در قالب 81 پروژه در سطح 831 هکتار و احداث چهار کانال و شبکه آبیاری و زهکشی است، تصریح کرد: اعتبار اجرای این طرح ها 392 میلیارد ریال است و با اجرای طرح های مذکور 293 خانوار بهره مند می شوند.

دهقان پور ضمن تبریک فرا رسیدن هفته جهاد کشاورزی، ابراز کرد: این هفته با شعار "کشاورزی دانش بنیان، تولید ملی و امنیت غذایی"،  از روز شنبه بیست و یکم خرداد آغاز می شود و در روز جمعه بیست و هفتم خردادماه همزمان با "روز جهاد کشاورزی" پایان می یابد.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان فارس بیان کرد: برگزاری مجمع عمومی این سازمان و همایش تجلیل از تولیدکنندگان و بهره برداران بخش کشاورزی، غبارروبی مزار شهدای جهاد کشاورزی، دیدار با خانواده های معظم شهدا و ایثارگران بخش کشاورزی از دیگر برنامه های این هفته است.

 

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۱ نفر از بازدیدکنندگان
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied