`
شمانیوز
شما نیوز

نقش ملی دانشگاه علوم پزشکی شیراز در حوزه سلامت

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی نقش دانشگاه علوم پزشکی شیراز در حوزه سلامت را فراتر از نقش استانی و دارای نقش ملی خواند.

به گزارش خبرنگار شمانیوز از شیراز، دکتر «بهرام عین اللهی» در پایان سفر خود به استان فارس با ابراز خرسندی از فراهم شدن فرصتی برای آگاهی مستقیم از چالش های بخش هایی از استان فارس در حوزه سلامت گفت: دانشگاه علوم پزشکی شیراز در حوزه سلامت، نه تنها نقش استانی دارد، بلکه نقش ملی در این حوزه ایفا می کند.

او با بیان اینکه بیماران از استان های همجوار برای دریافت خدمات لازم به استان فارس و به ویژه شهر شیراز مراجعه می کنند، به بازدید خود از بخش اورژانس بیمارستان نمازی اشاره کرد و افزود: میزان مراجعه بیماران به این بیمارستان بسیار بیشتر از حد توان مجموعه بود و نیاز است در این زمینه اقدامات اساسی انجام گیرد.

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی استاندار فارس را نیرویی متخصص و متعهد خواند و گفت: برخورداری حوزه سلامت فارس از حمایت های استاندار و تلاش های رئیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز، از مزایای استان فارس در پیشبرد اهداف سلامت در فارس به شمار می آید و امید است با حمایت مجموعه وزارت بهداشت، نقش دانشگاه علوم پزشکی شیراز در حوزه سلامت کشور به شکل ملی دیده شود.

 

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۱ نفر از بازدیدکنندگان
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied

این خبر را از دست ندهید
دیگر رسانه ها