`
شمانیوز
شما نیوز

گروگان‌ها به آغوش خانواده بازگشتند

فرمانده انتظامی استان فارس گفت: با تلاش ماموران پلیس شهرستان‌های داراب و نی‌ریز، 4 نفر گروگان از چنگال گروگان گیران آزاد و به آغوش خانواده بازگشتند.

به گزارش خبرنگار شمانیوز از شیراز، سردار"رهام بخش حبیبی" در تشریح این خبر اظهار داشت: دوازدهم تیرماه سال جاری در پی اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی 110 مبنی بر گروگان گرفتن 4 نفر توسط افراد ناشناس در یکی از محلات شهرستان داراب، بررسی موضوع به صورت ویژه در دستور ماموران انتظامی قرار گرفت.

وی افزود: در بررسی‌های اولیه پلیس مشخص شد، 4 نفر توسط سرنشینان یک سواری پژو 405 گروگان گرفته شده و سریعا گروگان‌گیران متواری شده‌اند.

فرمانده انتظامی استان فارس تصریح کرد: با توجه به حساسیت موضوع ماموران انتظامی داراب تلاش گسترده را برای رها سازی افراد گروگان گرفته شده را آغاز و موفق شدند همان روز (دوازدهم تیرماه جاری) یکی از افراد دخیل در گروگان گیری را در این شهرستان دستگیر و یک نفر از آن افراد را نیز آزاد کنند.

سردار"حبیبی" با بیان اینکه در تحقیقات از فرد دستگیر شده مشخص شد دیگر افراد دخیل در این گروگانگیری در مسیر شیراز-کرمان در حال تردد هستند، گفت: بلافاصله طرح مهار اجرا و ماموران انتظامی شهرستان "نی‌ریز" استان فارس موفق شدند خودرو متعلق به گروگان گیران شناسایی و با اقدامات فنی و تخصصی آن را توقیف کنند.

این مقام ارشد انتظامی با اشاره به اینکه در این ماموریت (توقیف خودرو) 2 نفر آدم ربا دستگیر و 3 نفر (افراد گروگان گرفته شده) نیز صحیح و سالم آزاد شدند، گفت: در بررسی تکمیل مشخص شد علت و انگیزه آدم‌ربایی معامله ناصواب مواد مخدر بوده است.

رییس پلیس فارس با اشاره به اینکه هر 3 متهم برای سیر مراحل قانونی روانه دادسرا شدند، تاکید کرد: پلیس هرگز اجازه نخواهد داد مجرمان و مخلان نظم و امنیت، آسایش شهروندان را برهم زنند و در صورت مشاهده هرگونه اقدام غیر قانونی با هنجارشکنان برخورد قاطع خواهد شد.

 

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۱ نفر از بازدیدکنندگان
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied
خبرداغ روز

این خبر را از دست ندهید
دیگر رسانه ها