`
شمانیوز
شما نیوز

تیراندازی در عروسی منجر به قتل شد

رئیس مرکز اطلاع‌رسانی پلیس فارس گفت: بر اثر تیراندازی در مراسم عروسی، یکی از شهروندان در شهرستان مرودشت به قتل رسید.

به گزارش خبرنگار شمانیوز از شیراز، سرهنگ "حمید افرامن" بیان کرد: در پی اعلام خبری به مرکز فوریت‌های پلیسی 110 مبنی بر اینکه جوانی 33 ساله بر اثر تیراندازی با سلاح شکاری در شهرستان مرودشت مجروح و به بیمارستان منتقل شده است که بررسی موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران پلیس آگاهی قرار گرفت.

وی افزود: ماموران پلیس آگاهی مرودشت در بررسی‌های اولیه مطلع شدند که فردی 30 ساله در یک مراسم عروسی به هنگام شادی با اسلحه شکاری به صورت سهوی به سمت دوست 33 ساله خود تیراندازی کرده که وی بر اثر شدت جراحات وارده در بیمارستان فوت میشود.  

رئیس مرکز اطلاع‌رسانی پلیس فارس گفت: ماموران تحقیقات خود را آغاز و ضارب را شناسایی و با رایزنی با بزرگان و متنفذین محلی، قاتل خود را به پلیس آگاهی معرفی و تسلیم قانون شد.

سرهنگ "افرامن" با اشاره به اینکه سلاح شکاری به کار رفته در قتل کشف شد، بیان داشت: قاتل در تحقیقات به عمل آمده به قتل ارتکابی اعتراف و پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی معرفی شد.

وی با بیان اینکه تیراندازی در مراسم‌های جشن و عزا از رسم‌های غلطی است که بیشتر اوقات باعث وقوع حوادث تلخ و ناگواری همانند واقعه اخیر می‌شود، گفت: پلیس قاطعانه با افرادی که اقدام به خرید و فروش و نگهداری سلاح‌های غیرمجاز می‌کنند برخورد می‌کند و از شهروندان درخواست می‌شود در صورت اطلاع از اینگونه موارد مراتب را از طریق تلفن 110 به پلیس اطلاع دهند تا برخورد قانونی با متخلفان صورت گیرد.

 

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۲ نفر از بازدیدکنندگان
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied
خبرداغ روز

این خبر را از دست ندهید
دیگر رسانه ها