`
شمانیوز
شما نیوز

رفع تصرف از اراضی ملی فارس

مدیرکل راه و شهرسازی استان فارس گفت: یگان حفاظت اداره کل راه و شهرسازی استان فارس در تیرماه 1401 بیش از 399562 متر مربع از اراضی ملی استان به ارزش بالغ بر 1624 میلیارد ریال را رفع تصرف و از چنگال متصرفان آزاد کرده است.

به گزارش خبرنگار شمانیوز از شیراز، محمودرضا طالبان تصریح کرد: یگان حفاظت اداره کل راه و شهرسازی استان فارس ضمن جلوگیری از هرگونه تصرف و تعرض اراضی تحویلی دولتی و ملی، در تیرماه سال ۱۴۰۱ با اجرای 39 مورد عملیات رفع تصرفات فوری موفق به باز پس گیری حدود 399562 مترمربع از اراضی ملی با ارزش تقریبی 1624 میلیارد ریال شده است.

وی اذعان داشت: تعداد احکام اجرا شده قضایی که با صدور حکم اجرا شده یک مورد بوده است و مساحت اراضی که با رای قوه قضائیه باز پس گرفته شده 2100 متر مربع است و ارزش ریالی اراضی که با رای قوه قضائیه باز پس گرفته شد 11 میلیارد ریال می باشد.

مدیرکل راه و شهرسازی فارس در ادامه با اشاره به نقش مردم در پیشگیری از تصرف و حفاظت از اراضی ملی و دولتی گفت: شهروندان می توانند موارد تصرف، تعرض و دخالت در اراضی دولتی و ملی را ضمن تماس با شماره تلفن گویای ۱۶۵۶ به یگان حفاظت از اراضی گزارش دهند.

 

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۲ نفر از بازدیدکنندگان
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied

این خبر را از دست ندهید
دیگر رسانه ها