`
شمانیوز
شما نیوز

استاندار فارس:

خودروی برقی در فارس تولید می شود

استاندار فارس گفت: به زودی تعداد هواپیما‌های متعلق به استان فارس که پایگاه اصلی آن‌ها در شیراز است؛ افزایش خواهد یافت و بسیاری از مشکلات موجود در این زمینه رفع خواهد شد.

خودروی برقی در فارس تولید می شود

 

به گزارش خبرنگار شمانیوز از شیراز، دکتر محمد هادی ایمانیه اظهار داشت: با توجه به پیگیری‌ها و اقدامات صورت گرفته، به زودی شاهد تقویت ناوگان هوایی استان خواهیم بود.

وی در خصوص پروژه راه آهن شیراز – بوشهر نیز گفت: در جلسه‌ای که با حضور معاون اجرایی رئیس جمهور، وزیر راه و شهرسازی، مسئول قرارگاه خاتم (ص) و معاونین سازمان برنامه و بودجه کشور داشتیم؛ مصوب شد با توجه به موافقت مقام معظم رهبری، یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون دلار، از محل تهاتر نفت، طی سه سال به این پروژه اختصاص یابد.

وی افزود: همچنین موافقت اولیه برای احداث راه آهن شیراز – اهواز را نیز جلب کرده‌ایم و اجرای این پروژه مهم که اتصال غرب به شرق کشور را موجب خواهد شد نیز با جدیت پیگیری می‌شود.

نماینده عالی دولت در فارس گفت: از دیگر اقدامات در دست پیگیری در استان؛ بحث راه اندازی خطوط تولید اتوبوس برقی و خودرو برقی است که موافقت‌های اولیه با سرمایه گذار داشته‌ایم که امیدواریم بتوانیم با استفاده از ظرفیت‌های موجود صنایع فارس، در این زمینه گام برداریم.

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied

این خبر را از دست ندهید
دیگر رسانه ها