شمانیوز
شما نیوز

فرمانده انتظامی فارس :

قاتل فراری در کوه‌های اطراف قیرو کارزین دستگیر شد

فرمانده انتظامی استان فارس گفت: قاتل مسلحی که دو روز گذشته پس از کشتن ۲ نفر و مجروح کردن ۳ مامور پلیس متواری شده بود دستگیر شد.

قاتل فراری در کوه‌های اطراف قیرو کارزین دستگیر شد

به گزارش خبرنگار شمانیوز از شیراز، سردار رهام بخش حبیبی در تشریح جزییات این خبر اظهار داشت: قاتل مسلحی که دو روز گذشته پس از کشتن ۲ شهروند مرد  ۳۵ و ۴۰ ساله  در فراشبند و مجروح کردن ۳ مامور انتظامی به سمت کوه‌ها و باغات اطراف شهرستان قیروکارزین متواری شده بود، با اشراف اطلاعاتی پلیس و تلاش تیم‌های زبده‌ای  از افسران سازمان اطلاعات فرماندهی انتظامی استان، کارآگاهان پلیس آگاهی استان و مأموران انتظامی شهرستان های فیروزآباد، قیروکارزین و فراشبند کمتر از ۴۸ ساعت در کوه‌های اطراف شهرستان قیروکارزین دستگیر شد.

وی با بیان اینکه وضعیت مامورین مصدوم شده رضایت‌بخش است، افزود: در مخفیگاه متهم یک اسلحه کلاش به همراه خشاب و تعدادی مهمات مربوطه کشف شد.

وی با بیان اینکه متهم برای تحقیقات بیشتر درخصوص علت و انگیزه قتل در اختیار مقام قضایی قرار گرفت، تأکید کرد: امنیت شهروندان خط قرمز پلیس است و مأموران انتظامی با هرگونه شرارت و ناامنی در هر نقطه‌ای از استان  قاطعانه برخورد خواهند کرد.

 

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied