شمانیوز
شما نیوز

ربودن دختر جوان در شیراز با تهدید وینچستر

ربودن دختر جوان در شیراز با تهدید وینچستر

فرمانده انتظامی استان فارس از دستگیری فردی ۳۰ ساله که دختری جوان را ربوده و در یکی از بخش‌های اطراف شیراز حبس کرده بود خبر داد.

به گزارش خبرنگار شمانیوز از شیراز، سردار رهام‌بخش حبیبی با اعلام این خبر گفت: هفتم فروردین ماه سال جاری فردی با تهدید اسلحه وینچستر در یکی از خیابان‌های شهر شیراز یک سواری پراید متعلق به مردی جوان را سرقت کرده و متواری می‌شود.

وی افزود: کارآگاهان پلیس بررسی موضوع را در دستور کار قرار داده و سریعاً تحقیقات خود را در این زمینه آغاز کردند.

او ادامه داد: سارق متواری که هیچ سرنخی از خود به جا نگذاشته بود، بیست و چهارم اردیبهشت ماه در یکی از محله‌های شهر شیراز دختری ۲۰ ساله را به دلیل اختلافات قبلی ربوده و به مکان نامعلومی منتقل می‌کند.

وی بیان کرد: کارآگاهان پلیس آگاهی استان در ادامه پیگیریِ پرونده، روز گذشته با اقدامات فنی از محل اختفای متهم مطلع شدند.

وی تصریح کرد: کارآگاهان پلیس با هماهنگی مرجع قضائی، سریعاً به محل اختفای متهم که در یکی از شهرستان‌های اطراف شیراز بود مراجعه کرده و متهم را دستگیر کردند.

او اظهار داشت: در بررسی‌های تکمیلی مشخص شد متهم از اراذل و اوباش سطح یک می‌باشد که دارای سوابق متعدد کیفری از جمله سرقت مسلحانه، خرید و فروش مواد مخدر، نزاع دسته جمعی، قدرت نمایی با سلاح سرد، ایراد ضرب و جرح عمدی و تهدید و تمرد نسبت به مأمورین است.

سردار حبیبی با بیان اینکه در پیگیری بعدی دختر ربوده شده در یکی از بخش‌های اطراف شیراز به صورت صحیح و سالم آزاد و تحویل خانواده‌ اش شد، گفت: در بازرسی از منزل متهم، یک قبضه اسلحه وینچستر و سواری پراید مسروقه کشف شد.

وی با اشاره به اینکه متهم برای سیر مراحل قانونی تحویل دادسرا شد افزود: شهروندان بدانند که اینگونه اقدامات با واکنش قاطع و قانونی پلیس مواجه خواهد شد و مدافعان امنیت اجازه نخواهند داد به امنیت روانی مردم خدشه‌ای وارد شود.

 

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied

تبلیغات متنی