شمانیوز
شما نیوز

تحویل ۱۵۰۰۰ واحد نهضت ملی مسکن در فارس

تحویل ۱۵۰۰۰ واحد نهضت ملی مسکن در فارس

در دویست و یازدهمین شورای مسکن استان فارس مقرر شد ۱۵ هزار واحد مسکونی شهری و روستایی در شهریور ماه سال جاری به متقاضیان واگذار شود.

به گزارش خبرنگار شمانیوز از شیراز، دویست و یازدهمین جلسه شورای مسکن استان فارس به ریاست محمد هادی ایمانیه، استاندار فارس در سالن شهید قاضی استانداری فارس برگزار شد.

 استاندار فارس در این جلسه با اشاره به گزارش مدیر کل بنیاد مسکن استان مبنی بر اقدامات انجام شده در طرح نهضت ملی مسکن شهری و روستایی گفت: بنیاد مسکن ۷۵۰۰ واحد آماده تحویل را به ۹ هزار واحد افزایش دهد که با یک هزار واحد مستقر در جنوب استان و ۵ هزار واحد مربوط به سایر استان و صدرا شاهد تحویل ۱۵ هزار واحد مسکونی در استان طی شهریورماه باشیم.

 او اظهار داشت: برای رسیدن به این مهم، روسای بانک‌ها و مدیران منابع طبیعی و راه و شهرسازی با بنیاد مسکن استان همکاری همه جانبه انجام خواهند داد.

 وی پیشنهاد تشکیل شورای هم‌اندیشی بنیاد مسکن را هم داد و ماموریت این شورا را ارائه پیشنهاد برای مقاوم‌سازی منازل روستایی دانست و گفت: در این حوزه باید به صورت پیشگیرانه وارد عمل شد.

 وی سرپرست اداره راه و شهرسازی فارس را ماموریت داد تا نحوه تامین آب و برق و گاز منازل مسکونی در قالب طرح نهضت ملی مسکن را در سایر استان‌ها بررسی و گزارش آن را ارائه کند و در ادامه تصریح کرد: باید برای حل این موضوع از راه‌های میانبر و ابتکاری استفاده کرد و با تصمیمات محلی و استانی راهگشای مشکلات باشیم.

 استاندار فارس پیشنهاد داد تا در صورت امکان مقداری از تعامل با مستثنیات برای تامین زیرساخت‌ها اختصاص یابد و در انتها نیز گفت: هفته آینده موضوع مسکن ایثارگران اساتید و نخبگان و نیروهای مسلح به صورت اختصاصی بررسی شود.

 

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied

تبلیغات متنی