شمانیوز
شما نیوز

فرماندار شیراز:

میزان مشارکت در انتخابات پیش رو ۷۰ درصد است

میزان مشارکت در انتخابات پیش رو ۷۰ درصد است

فرماندار شیراز گفت: ۸۴۰ شعبه اخذ رای برای چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در شهرستان شیراز در نظر گرفته شده است.

به گزارش خبرنگار شمانیوز از شیراز، لطف‌الله شیبانی اظهارداشت: در انتخابات ریاست جمهوری هر شهرستان به صورت یک حوزه انتخابیه مستقل فعالیت خواهد کرد.

وی افزود: برای شهرستان شیراز ۸۴۰ شعبه اخذ رأی در سه بخش مرکزی، ارژن و سیاخ دارنگون پیش‌بینی شده است که از این تعداد ۱۲۰ شعبه سیار و مابقی ثابت هستند.

به گفته، فرماندار شیراز ۱۵ هزار نفر به عنوان عوامل اجرایی انتخابات در شهرستان شیراز فعالیت می‌کنند که از ظرفیت دانشجویان هم در این زمینه استفاده خواهد شد، به طوری که در هر شعبه حداقل یک دانشجو حضور دارد.

او با بیان اینکه برای تمام نقاط شهرستان پیش‌بینی صندوق اخذ رأی اعم از ثابت و سیار شده است، گفت: شعبه سیار در نقاطی مانند بیمارستان‌ها، پادگان‌ها و مراکز درمانی استفاده خواهند شد.

وی بیان کرد: برای نخستین بار، برای انتخابات مجلس شورای اسلامی در حافظیه و سعدیه شعبه اخذ رأی پیش‌بینی شد که برای انتخابات ریاست جمهوری هم شعب اخذ رأی در این اماکن پیش‌بینی خواهند شد.

فرماندار شیراز گفت: با توجه به اینکه پیش‌بینی مشارکت بیش از ۶۰ الی ۷۰ درصد در انتخابات ریاست جمهوری می‌شود، به همین دلیل در برخی نقاط پرجمعیت پیش‌بینی ۲ یا ۳ شعبه اخذ رأی کرده‌ایم به عنوان مثال در حرم شاهچراغ (ع) ۵ شعبه اخذ رأی خواهیم داشت.

 

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied

  • اخبار داغ
  • پربحث‌ترین ها
  • اخبار روز
  • پربیننده ترین
تبلیغات متنی