شمانیوز
شما نیوز

معاون استاندار :

3 میلیون و ۷۰۶ نفر در فارس می توانند در انتخابات شرکت کنند

3 میلیون و ۷۰۶ نفر در فارس می توانند در انتخابات شرکت کنند

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری فارس گفت: این استان بیش از پنج میلیون و ۲۱ هزار نفر جمعیت دارد که سه میلیون و ۷۰۶ هزار نفر آنها واجد شرکت در انتخابات بوده و ۲۱۱ هزار نفر نیز رأی اولی هستند.

به گزارش خبرنگار شمانیوز از شیراز، اسماعیل قزل سفلی با اشاره به شهادت رییس جمهور شهید اظهار داشت: شهید رئیسی هم در حرف و هم در عمل ولایتمدار بود و کاری که هیچیک از رؤسای جمهوری سابق انجام ندادند را انجام داد.

وی ادامه داد: شهید آیت الله رئیسی خود را زیرپا گذاشت و این عامل موفقیت او بود و امیدواریم مردم در بین ۶ نامزد چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری بتوانند ولایی‌ترین و منطبق‌ترین فرد را تشخیص داده و به او رأی دهند.

وی بیان کرد: ما در مقطع امروز به رئیس جمهوری نیاز داریم که در مسیر رسیدن به تمدن نوین اسلامی و زمینه سازی برای حکومت حضرت ولی عصر (عج) از خودش بگذرد و خود را فدای نظام، ولایت و مردم کند و این شاخص‌های مهمی است که امیدواریم مردم به خوبی تشخیص دهند.

رئیس ستاد انتخابات فارس گفت: در انتخابات هشتم تیرماه، از مجموع جمعیت بیش از پنج میلیون و ۲۱ هزار نفری این استان، سه میلیون و ۷۰۶ هزار نفر واجد شرکت در انتخابات هستند که از این تعداد ۲۱۱ هزار نفر نیز رأی اولی هستند.

او افزود: ستاد انتخابات استان فارس نیز با هشت کمیته تشکیل شده و ۳۷ ستاد انتخابات شهرستانی نیز شکل گرفته است.

وی خاطرنشان کرد: تاکنون سه هزار و ۵۱۷ شعبه ثابت و سیار شهری و روستایی در فارس پیش بینی شده و بیش از ۹۴ هزار نفر نیز دست اندرکار اجرا و برگزاری انتخابات خواهند بود.

 

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied

  • اخبار داغ
  • پربحث‌ترین ها
  • اخبار روز
  • پربیننده ترین
تبلیغات متنی