شمانیوز

چهار بیمار زن عصر روز دوشنبه در بیمارستان امام خمینی(ره) اهواز فوت کردند.

به گزارش خبرنگارشمانیوز و به نقل از ایرنا : طبق اطلاعات رسیده به خبرگزاری جمهوری اسلامی چهار بیمار زن بستری در بخش آی سی یو بیمارستان امام خمینی( ره) اهواز به دلایل نامشخصی همزمان فوت کردند.

این چهار زن که سنشان بالای ۷۰ سال بوده است به دلیل بیماری تنفسی در بخش آی سی یو بیمارستان امام اهواز بستری بوده اند.

شنیده ها حاکی است احتمالا به دلیل قطع برق و دیر عمل کردن ژنراتور بیمارستان و در نهایت از کار افتادن دستگاه‌های اکسیژن، این افراد فوت کرده اند ولی کارشناسان هنوز این موضوع را تایید نکرده و مشغول بررسی موضوع هستند.  

مسئولان دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز تا  مشخص شدن موضوع از هر گونه اظهار نظر در این زمینه خودداری کردند.

بیمارستان امام خمینی (ره) اهواز قدیمی ترین بیمارستان این شهر می باشد که یک بیمارستان آموزشی و فوق تخصصی است.

همچنین ایسنا نوشت : 

 دکتر ساسان موگهی در خصوص مرگ چهار زن که در بخش آی سی یو این بیمارستان بستری بودند، اظهار کرد: در پی بارش‌های بی‌سابقه روز دوشنبه (۲۵ آذرماه) اهواز شاهد نوسانات شدید برق شهری بودیم که همزمان با این مساله در یکی از بخش‌های مراقبت‌های ویژه این بیمارستان چهار بیمار دچار مشکل شدند.

وی افزود: همیشه تیم پزشکی در آی سی یو مستقر هستند و علی‌رغم اینکه عملیات احیا برای این بیماران انجام شد، اما متاسفانه این چهار بیمار فوت کردند.

رئیس بیمارستان امام خمینی (ره) اهواز گفت: در حال حاضر علت مرگ این چهار بیمار توسط کارشناسان دانشگاه علوم پزشکی اهواز، کارشناسان مرجع قضایی و کارشناسان پزشکی قانونی در حال بررسی است.
آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    
    روی خط رسانه