شمانیوز
کد خبر : 927571

رئیس پلیس راه مازندران گفت: به دلیل سهولت در آمد و شد خودروها، محور چالوس بعد از ظهر امروز جمعه ۲۹ آذرماه یک طرفه می‌شود.

به گزارش خبرنگار شمانیوز و به نقل از باشگاه خبرنگاران: سرهنگ علیرضا قدمی رئیس پلیس راه مازندران با بیان اینکه محدودیت‌های ترافیکی در محور‌های مواصلاتی استان تا ساعت ۶ صبح روز شنبه ۳۰ آذر ادامه دارد، گفت: رفت و آمد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۴ امروز جمعه ۲۹ آذرماه تا ساعت ۲ بامداد روز شنبه ۳۰ آذرماه از کرج به مرزن آباد ممنوع است.

او افزود: آمد و شد خودرو‌ها از ساعت ۱۷ امروز جمعه ۲۹ آذرماه تا ساعت ۲ بامداد شنبه ۳۰ آذر از مرزن آباد به کرج یک طرفه خواهد بود.

سرهنگ قدمی گفت: آمد و شد همه کامیون‌ها و کامیونت‌ها به استثنای حاملان مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۶ صبح تا ساعت ۲۴ امروز جمعه ۲۹ آذرماه از جاده هراز ممنوع است.

رئیس پلیس راه مازندران افزود: تردد انواع موتورسیکلت به جز موتورسیکلت‌های انتظامی و امدادی برای انجام ماموریت‌های ضروری در مسیر مجاز جریان ترافیک تا ساعت ۶ صبح روز شنبه ۳۰ آذرماه، از جاده‌های چالوس، هراز، سوادکوه و بالعکس ممنوع است.

سرهنگ قدمی از رانندگانی که قصد تردد در جاده‌های مازندران را دارند، خواست: ضمن رعایت مقررات راهنمایی و رانندگی و مدیریت سفر خود در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر با شماره‌های ۲۱۸۲۴۴۲۰ و ۲۱۸۲۴۴۳۴ پلیس راه استان با پیش شماره ۰۱۱ تماس بگیرند.

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    تبلیغات متنی
    
    روی خط رسانه