شمانیوز

رییس کل دادگستری مازندران با بیان اینکه سارقان منزل و مغازه دروازه‌بان اسبق تیم ملی جزو زندانیان در حال مرخصی در بخشنامه رییس قوه قضاییه نبودند، گفت: بر خلاف برخی اظهار نظرها اعطای مرخصی به زندانیان تاثیری در افزایش سرقت‌ها نداشته است و اصولا براساس بخشنامه رییس قوه قضاییه زندانیانی که حضورشان در جامعه مخاطره آمیز بوده به مرخصی نیامده‌اند.

به گزارش شمانیوز و به نقل از ایسنا: حجت الاسلام محمدصادق اکبری ظهر امروز در جمع خبرنگاران اظهار کرد: با بررسی انجام گرفته سوابق سارقان توسط دادستان عمومی و انقلاب شهرستان عباس آباد هیچکدام از متهمان دستگیر شده از زندانیان در حال مرخصی یا آزاد شده در بخشنامه رییس محترم قوه قضاییه درراستای پیشگیری از شیوع ویروس کرونا نبوده‌اند.

وی تصریح کرد: ۴ نفرسارق‌ و مال‌خر که اقدام به سرقت از منزل دروازه‌بان اسبق تیم ملی کرده بودند در شهرستان کلاردشت به همراه برخی از اموال مسروقه با دستور ویژه دادستان عباس‌آباد و نیروی انتظامی دستگیر شدند.

رییس کل دادگستری مازندران خاطرنشان کرد: در خصوص سرقت از رستوران وی، سارق در سلمانشهر به همراه اموال مسروقه دستگیر و اموال مکشوفه تحویل مالباخته شده است.

حجت الاسلام اکبری ادامه داد: دستگاه قضایی استان در جهت ارتقاء امنیت و حفظ حقوق مردم با همکاری نیروی انتظامی، امنیتی و اجرایی و پیگیری دادستان‌ها اقدامات موثری داشته‌اند.

وی گفت: دادگستری استان مازندران با هر گونه شایعه پراکنی و تشویش اذهان عمومی در این موارد برخورد قانونی خواهد داشت.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied